خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مد و لباس / انتخاب کیف متناسب اندامهای مختلف

انتخاب کیف متناسب اندامهای مختلف

همه چیز درباره اندازه و شکل کیف

آیا ممکن است بعد از انتخاب کیفی مناسب، لاغرتر دیده شویم؟

خب تایید چنین چیزی کمی اغراق آمیز است اما به همراه داشتن کیفی درست باعث جذابیت استایلتان میشود. دو عاملی که در میزان جذابیت استایلتان نقش بسزایی دارند اندازه و شکل کیف شماست.
قانون نانوشته ای که در این مورد وجود دارد چنین است: هر قسمتی از بدنتان که در موازات انتهای کیفتان قرار گیرد، بیشتر از قسمت های دیگر مورد توجه قرار میگیرد. به عنوان مثال، کیفی با طولی تا نزدیکی باسنتان، اندازه باسنتان را مورد توجه قرار میدهد و کیفی که نهایتا تا سینه تان است، باعث جلب توجهات به سینه هایتان میشود.
توصیه ما به زنانی که سینه های بزرگی دارند این است که از کیفهای کج استفاده نکنند. چرا که ممکن است بند یا دسته آن ها بین سینه ها گیر کند و شخص را اذیت کند.

 

با dreamiss خوش بدرخش

چگونه کیفی متناسب با نوع انداممان انتخاب کنیم؟

 

برای زنان لاغر و قد بلند

اگر چنین هیکلی دارید، میتوانید تقریبا از همه انواع کیفها استفاده کنید. زنان لاغر اندام و قد بلند میتوانند به راحتی هر نوع استایلی را امتحان کنند: کوله پشتی، کیف مسنجر، کلاچ، کیف دوشی و …. تنها نوع کیفی که باید از آن حذر کنید کیفهای کوچک است. این نوع کیف ها ممکن است شما را قد بلندتر نشان دهد که در نتیجه تعادل اندامتان زیر سوال رود. به جای این کیفها، از کیفهای با سایز متوسط تا بزرگ استفاده کنید.

کیف برای زنان لاغر و قد بلند

برای زنان با اندام سیبی و سینه های بزرگ

هرگز از کیف های دستی کوچک یا کیفهای با بند کوتاه که توجهات را به باسنتان جلب میکنند استفاده نکنید. به جای آن ها، از کیف های با بند بلند، کیف های مسنجر و کیفهای دوشی استفاده کنید. انتخاب دیگر شما میتواند کیف هایی باشند که روی دست (حد فاصل آرنج تا مچ) میاندازید.
زنانی که باسن کوچک دارند و میخواهند آن ها را بزرگتر جلوه دهند باید از کیفهای کلاچ یا کیفهایی با بند کوتاه استفاده کنند.

کیف برای زنان با اندام سیبی

برای زنان کوتاه قد و کوچک اندام

دختران کوچک اندام باید به این نکته دقت کنند که حتما از کیف های کوچک استفاده کنند و به هیچ وجه کیفهای بزرگ که باعث کوچک تر دیده شدن آن ها میشود را انتخاب نکنند.
بهترین انتخاب ها برای افرادی با چنین اندامی، کیفهای کوچکی هستند که آن ها را روی شانه یا مچ بیاندازند. اما این کیفهای دوشی نباید در راستای باسنتان قرار گیرند، چون قد شما را حتی کوتاه تر از ان چه که هست نشان میدهند. در عوض کیفی را انتخاب کنید که بلندی آن تا سینه هایتان برسد.

کیف برای زنان کوتاه قد و کوچک اندام

dreamiss

برای زنان چاق با باسن پهن

اگر چنین اندامی دارید، تلاشتان را کنید که توجهات را از روی باسنتان به سایر قسمت های اندامتان مثلا بالا تنه تان انتقال دهید. از کیفهای دوشی رنگی با سایز متوسط و دسته کوتاه شروع کنید. در مقابل، هرگز از کیفهای دستی، کیف های تت یا کیفهای خرید که به باسنتان میرسند و آن ها را بزرگتر از اندازه واقعیشان نشان میدهند استفاده نکنید.

برای زنان ورزشکار

اصلا و ابدا از کیفهای باریک و گوشه دار استفاده نکنید. اگر هیکلی ورزشکاری دارید، از کیفهای گرد و دایره ای استفاده کنید. انتخاب درست برای چنین افرادی کوله پشتی، کیفهایی با تزئینات روی دسته مانند قلاب دوزی و امثال آن است.

کیف برای زنان ورزشکار

 

برای زنان با سایز خیلی بزرگ

این زنان باید کیفهای با سایز متوسط و طرح و رنگ های روشن را انتخاب کنند. در مقابل از به دست گرفتن کیفهای دستی کوچک و کلاچ ها خودداری کنند.

چند توصیه دیگر

پیش از خرید کیفی، درباره اندازه و ابعاد دقیق کیفهای مورد نظرتان تحقیق کنید یا آن که مستقیم به کیف فروشی بروید و آنقدر کیفهای متنوع را امتحان کنید تا در نهایت یکی را انتخاب کنید.
هنگام انتخاب کیفها، به کاربردهایی که آن کیف برایتان دارد فکر کنید. مثلا اینکه در کجاها قرار است از این کیفها استفاده کنید؟ این کیف را با چه لباس هایی میتوانید استفاده کنید؟
کورکورانه از مدها و ترندها پیروی نکنید. بهترین کیف برای شما آن کیفی است که کاملا مناسب شما باشد. کیفی را انتخاب کنید که به شما بیاید، نه به دیگران.
به طور خلاصه، زمانی که قصد انتخاب کیفها دارید، قانونی طلایی برای شما وجود دارد: کیفی را انتخاب کنید که بیشترین تضاد را با اندامتان داشته باشد. شکل، مدل و رنگ کیفها سه فاکتور اصلی است که باید به آن ها دقت کنید. با دقت زیاد کیف خود را انتخاب کنید. موفق باشید.

 

با انواع  کیف آشنا شو!

 

این را هم ببین

۲۰ مدل لباس مادرشوهر و لباس مادرزن در شب عروسی + عکس

عکس از مدل لباس مادر عروس یا داماد در اینجا بیست عکس از مدل لباس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *