خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مد و لباس / انواع استایلهای لباس را بشناسید!(قسمت دوم)

انواع استایلهای لباس را بشناسید!(قسمت دوم)

 

استایل مینیمال:

استایل مینیمال

نمیتوان گفت کسی که استایل مینیمال را انتخاب کرده است، تمام طرح ها و رنگ ها را کنار گذاشته است. از نظر من، استایل مینیمال یک فلسفه است که شامل مفاهیمی از جمله تعادل است. این استایل نوعی افراط در اجرای برش های باشکوه، بازی با توناژهای مختلف یک رنگ و استفاده از اشکال قوی و بی عیب و نقص است. (کلوین کلین)

جمله بالا از یکی از معروف ترین طراحان یعنی کلوین کلین است. فلسفه استایل مینیمال بسیار جالب است: استایل مینیمال درباره داشتن چیزهایی کمتر از سایرین و در عین حال لذت بردن از آن هاست. چیزی که در  استایل مینیمال از اهمیت بالایی برخوردار است انتخاب لباس برای خرید است. لباس هایی را انتخاب و خریداری نمایید که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اندازه تان باشند.

 

استایل مینیمال

 

نمونه هایی از لباس های استایل مینیمال:

 • ژاکت ساده دوختنی
 • کت پاییزه
 • لباس مشکی ساده
 • لباس رسمی مینیمال
 • کیف دستی ساده
 • ساعت مچی ساده

استایل مینیمال

افرادی که استایل مینیمال دارند: سوفیا کوپولا، آنجلینا جولی، آدری هپبورن

این سبک پوشش یعنی با حداقل تعداد اجزا و طرح ها، همچنان توجه دیگران را به خود جلب کردن. اگر لباسی با پارچه ای با کیفیت و توسط خیاطی زبردست دوخته شود، هرچقدر هم که ساده باشد، باز هم جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت. کلوین کلین، سوفیا کوپولا، آنجلینا جولی، آدری هپبورن و … طراحان و سلبریتی هایی هستند که از این سبک پیروی میکنند.

قسمت اول انواع استایلهای لباس را اینجا بخوانید.

استایل مطابق مد و ترند:

این نوع استایل تحت تاثیر ترندهای فصلی است. آن ها تقریبا هر چند ماه یک بار به روز رسانی میشوند و زود هم از دنیای مد خارج میشوند. در واقع آن ها به هیچ وجه از لحاظ دوام با استایل های کلاسیک و مینیمال قابل مقایسه نیستند.

 

استایل مطابق مد و ترند

 

اگر به دنبال شناختن ترندهای جدید و استفاده از آن ها هستید، پیرو این استایل هستید. شما توانایی ریسک پذیری دارید و از استفاده از آیتم های جدید در استایل خود باکی ندارید. داشتن چنین استایلی جالب و هنرمندانه است، اما متاسفانه آیتم های آن خیلی سریع از مد می افتند.

استایل مطابق مد و ترند

همانطور که گفته شد، آیتم های این استایل خیلی سریع تغییر میکنند و در نتیجه نمیتوان گفت کدام لباس ها برای این استایل مناسب هستند. بهترین راهکار برای دنبال کردن آن، استفاده از مجله ها و کانال های مد و ویترین فروشگاه های پیرو این سبک است.

چیزهایی که ممکن است مدام مد شوند و از مد بیفتند:

 • اپل سرشانه
 • پاشنه های تخت
 • رنگ ها
 • پولک ها
 • کلاه های بزرگ
 • دامن های پفی

افرادی که استایل مطابق مد و ترند دارند: ایزابلا بلو، لیدی گاگا، بیونسه، دایانا راس

چیزهایی که مدام مد میشوند و از مد می افتند

استایل ترکیبی:

از آن جایی که این استایل مخلوطی از استایل های مختلف است، توصیف آن سخت است.  زنی که به چنین استایلی علاقه دارد، میداند چگونه باید استایل های مختلف را با هم ترکیب کرده و برای خود استایلی جذاب بسازد. برای داشتن استایلی ترکیبی و جذاب، باید با دقت به استایل های مختلف بنگرید و آیتم های از آن ها را که دوست دارید تهیه کنید. پیروی از چنین استایلی بسیار خلاقانه و هیجان انگیز است.

 

استایل ترکیبی

استایل ترکیبی

استایل ترکیبی

استایل خیابانی:

این استایل که دائما در حال رشد است، از خیابان های شهرهای بزرگ ایجاد شده است. استایل خیابانی دائما در حال تغییر است و در نتیجه نمیتوان تعریفی برای آن ارائه داد، اما میتوان گفت که ترکیبی از استایل کژوال و امروزی و استایل کشورهای دیگر است. اگرچه همیشه استثنائاتی وجو دارد، اما میتوان به جرات گفت طرفداران این استایل، بیشتر نوجوانان و جوانان هستند.

افرادی که استایل خیابانی دارند: دبی هری

ساختن استایل منحصر به فرد:

اگر شما هم مانند اکثر زنان باشید، آیتم هایی از تمامی استایل های ذکر شده را در استایل خود استفاده میکنید. ترجیح اکثر زنان، لباس های کلاسیک و ظاهری مینیمال است.

میل به استفاده از مدها و ترند های جدید و نیز رنگ ها در همه وجود دارد. اما به طور کلی هر شخصی به یکی از استایل ها علاقه ویژه ای نشان میدهد و بیش از هر آیتم دیگری، آیتم های مربوط به آن استایل را خریداری میکند. ممکن است شخصی از استایل خاصی پیروی کند و  نام آن را نداند و حتی از وجود آن هم بیخبر باشد.

 

مرجع مزونهای کشور

این را هم ببین

چهار دلیل روشن برای خرید لباس دسته دوم زنانه !

حتما از خودتان میپرسید تا وقتی لباسهای نو در بازار وجود دارد چرا باید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *