خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / اینفوگرافی / هفت مدل تور عروس ۲۰۱۹ را ببینید!
تور عروس 2019

هفت مدل تور عروس ۲۰۱۹ را ببینید!

مدل تور عروس ۲۰۱۹

——> ۱:

 

مدل تورعروس ۲۰۱۹ ——> 2:

 

مدل تور عروس ۲۰۱۹ ——> 3:

 

مدل تور عروس ۲۰۱۹ ——> 4:

 

مرجع مزونهای کشور

 

مدل تور عروس ۲۰۱۹ ——> 5:

 

مدل تور عروس ۲۰۱۹ ——> 6:

 

مدل تور عروس ۲۰۱۹ ——> 7:

 

لباسهای دسته دوم

 

انتخاب تور عروس ۲۰۱۹:

برای انتخاب تور لباس عروس ۲۰۱۹ باید در نظر داشته باشید که طور باید متناسب با لباس شما باشد. اگر لباسی پر کار و شلوغ دارید از تورهای  کم کار و ساده استفاده کنید.

 شما باید در نظر داشته باشید که چه نوع تورهای را دوست دارید؟ تورهای چند طبقه، تور های لانه زنبوری، تورهای بلند یا حتی اصلا توردوست ندارید؟

باید در نظر داشته باشید که برای انتخاب تور حتما باید به مکان عکاسی خود هم دقت کنید اگر تور های بلند دوست دارید باید مراقب باشید که آن‌ها کثیف نشوند ،البته که تور های بلند خیلی سخت هستند اما با شکوه جلوه می کنند.

البته انتخاب تور بلند زیبا است اما مشکلی که امکان دارد برای شما پیش بیاید این است که بچه ها مزاحم طور شما بشوند و پا روی تور بگذارند و این موجب ناراحتی شما می شود.

یکی از نکات دیگری که باید آن را در نظر بگیرید این است که شما چاق یا لاغر هستید و یا بالاتنه درشتی دارید ، برای کشیده تر نشان دادن بدن باید از تور های بلندتر تا انگشت استفاده کرد این امر باعث می شود که شما لاغر تر جلوه کنید.

اگر لباس شما ساده است بهتر است از تورهای طرح دار استفاده کنید منظورمان از تورهای طرحدار تورهای لبه کار شده است.

اگر دوست دارید هنگام ورود تور شما روی صورت شما باشد، از تورهای دو طبقه استفاده کنید که داماد آن را کنار بزند. البته که این کار خیلی رومانتیک است.

انتخاب تور بسته به این هم هست که شما چه مدل مویی برای شب عروسی خود انتخاب میکنید. تور شما کدام قسمت از سر شما قرار بگیرد؟

 اگر موهای خود را پایین قرار دهید، تور شما بالاتر از موهای شما قرار گیرد می توانید از تورهای دوطبقه استفاده کنید اما اگر دوست دارید طور شما پایین تر از روی شما قرار گیرد بهتر است از تورهای یک طبقه استفاده کنیم.

 

 

این را هم ببین

پانزده مدل از یقه های لباس عروس را ببینید!

در اینجا برای شما پانزده لباس عروس را آورده ایم. مدل یقه لباس درواقع یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *