خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / استایل زندگی / دسته گل عروسی

دسته گل عروسی

پانزده دسته گل رمانتیک برای روز عروسی

پیدا کردن گل برای دسته گل عروسی که با لباس عروس و تم عروسی هارمونی داشته باشند، کار دشواری است. ما پانزده دسته گلی را که برای روز عروسی مناسب هستند، به شما معرفی میکنیم.

(این مقاله ترجمه شده است و شاید برای ما ایرانیها این مدل دسته گلها جالب نباشند، اما چیزی که در این مقاله جلب توجه میکند این است که همه آدمها سلایق متفاوتی دارند، چیزی که باید برای شما اهمیت داشته باشد این است که؛ شما باید دسته گلی را انتخاب کنید که خودتان دوست دارید نه دیگران)

 

رایحه توسکانی

غذاها و رنگ های شهر توسکانی ایتالیا، الهام بخش طراحی چنین دسته گل زیبایی شده اند. این دسته گل که عمدتا از برگ درخت درست شده است، مناسب عروسی هایی است که در فصل پاییز برپا میشوند.

استفاده از شاخه های کوچک زیتون و گل های سفید کوچک که در سرتاسر دسته گل پخش شده اند، دسته گلی با رنگهای نقره ای، سبز کمرنگ و سفید ایجاد میکند که مکمل رنگ های قرمز فصل پاییز هستند. این دسته گل در عین سادگی و فقدان رنگ های شاد، ترکیب زیبایی را با لباس عروس میسازد.

مدل لباس بچه ها (پسر و دختر) به عنوان ساقدوش

 

عجیب و شگفت آور

این دسته گل با طراوت و شاداب از گل های ارگانیک درست شده است. این گل ها و برگ ها با رنگ های متنوع و گرم خود، دسته گلی سنتی را ایجاد کرده اند که حسی عجیب و شگفت آور را منتقل میکند.

لایه های نامرتب و آبشاری این برگ ها، با بافت ها و رنگ های متفاوت توجه همه را به خود جلب میکنند. رنگ ها و اندازه گلها لوکس و رمانتیک بودن این دسته گل و شکل نامتقارن آن طبیعی بودن آن را نشان میدهند.

مزونها را آنلاین ببینید در dreamiss

گل های نامرتب

نکته جذاب و قابل توجه این مدل دسته گل ها ساختار بی نظم و نامرتب آن هاست. این دسته گل رمانتیک بودن خود را مدیون گل های صورت کمرنگ و پیچک های باریک است. این دسته گل واقعا خاص است و  ما تضمین میکنیم که توجه همه را جلب میکند.

دسته گل عروسی سنت شکن

میتوانید گل ها و بافت های متفاوتی را در یک دسته گل ادغام کنید. امروزه طراحان دسته گل، گل های سنتی لوکس را با گل های وحشی و برگ های درختان ترکیب میکنند. این دسته گل ترکیب خوبی از گل های لوکس و گل های وحشی است که ضمن حفظ ارزش گل های کلاسیک، ظاهری مدرن و خاص پیدا میکند.

مدل دسته گلهای عروس ۲۰۱۸

 

دسته گل شاداب و باطراوت

پذیرای رنگ ها و گل های رنگی باشید و دسته گلی زیبا در دست بگیرد که حاکی از شخصیت شاد و سرزنده شما باشد. این گل های بزرگ  یادآور گل های کلاسیک هستند. گل های با رنگ های صورتی پررنگ، نارنجی روشن و گل های آفتاب گردان زرد مناسب مراسمی در روزی آفتابی هستند.

دسته گل عروسی متفاوت:برگها

اگر گل ها را کنار بگذاریم، دسته گلی متشکل از برگ های درخت خواهیم داشت که تضاد زیبایی را با لباس عروس ایجاد میکند. پیچیدن این برگ های سبز با گل های سفید، کرم و عاجی رنگ همچنان ایده جدید و به روزی است و حس طبیعی بودن را با خود همراه دارد.

ویژگیهای حلقه های نامزدی

 

گل های آفتابگردان

این گل های زرد شادابی و طراوت زیادی به دسته گل های سنتی سفید و سبز میدهند. این گل ها شادی و هیجان زیادی به فضا میدهند و برای عروسی هایی که در فصل تابستان و در باغ برگزار میشوند ایده آل هستند.

 

گل های رز قرمز

دسته گل کوچکی از رزهای قرمز، فوق العاده جذاب و امروزی هستند و توجه زیادی را معطوف خود میکنند. این گل ها که نماد عشق هستند میتوانند گزینه مناسبی برای عروس های شیک و خوش سلیقه باشند.

 

گل های بومی

از زیبایی طبیعت الهام بگیرید. گل های طبیعی منطقه خود را با برگ های درخت ترکیب کنید و دسته گلی ساده و جذاب بسازید.

d r e a m i s s

 

گل زنبق

دسته گل کلاسیک را با چند گل زنبق رنگی عوض کنید. اندازه های متفاوت گل ها به جذابیت دسته گل می افزاید و به دلیل خمیدگی گلبرگ های زنبق شکل دایره ای آن ها بیشتر به چشم می آید.

d r e a m i s s

 

رنگ های هماهنگ

اگر مراسمی با یک طیف رنگی دارید، چرا از رنگ های مکمل برای دسته گل خود استفاده نکنید؟ در این دسته گل، گل های آبی و نارنجی تضاد زیبا و شادابی ایجاد میکنند. این دسته گل با برگ های سبز و گل های سفید ریز، بسیار زیبا هستند.

 

دسته گل عروسی ظریف

ظرافت و برازندگی در سادگی این دسته گل عجیب و نامتقارن موج میزند. رنگ صورتی پاستلی و تور به کار رفته در این دسته گل حس عشق، معصومیت و لطافت زیادی دارد.

انتخاب و خرید لباس عروس

 

دسته گل عروسی کاملا سفید

این دسته گل که تمام آن گل یاس است، ظاهری برازنده و در عین حال ساده دارد. چنین ساختار مرتبی باکلاس، شیک و تکراری نشدنی است. این دسته گل مکمل ایده آلی برای لباس های ساده یا عجیب است. در واقع این گل ها با هر تم و رنگی، هارمونی زیبایی ایجاد میکنند.

 

 

 

دسته گل عروسی بهاری و ساده

این دسته گل لاله های سفید و صورتی کمرنگ رمانتیک و اصیل بودن را جار میزند. در فصل بهار، دسته گل هایی با ساقه های بلند، ساده ترین دسته گل هایی هستند که تا سال ها بعد از دیدن آن ها لذت خواهید برد.

 

 

d r e a m i s s

نسل جدید مزونها

این را هم ببین

۲۰ مدل لباس مادرشوهر و لباس مادرزن در شب عروسی + عکس

عکس از مدل لباس مادر عروس یا داماد در اینجا بیست عکس از مدل لباس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *