خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / استایل زندگی / رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹ + عکس

رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹ + عکس

موسسه پنتون، رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹ انتخاب کرد.

رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹

این رنگ در مقایسه با رنگ بنفش سال ۲۰۱۸، یک تغییر بزرگ به حساب می آید.

موسسه پنتون اعلام کرد که رنگ مرجان زنده سایه روشن است را به عنوان رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده است.

اگر چه ممکن است این رنگ، صورتی به نظر برسد، این موسسه، رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹ را به عنوان یک سایه جان دار و زندگی بخش از رنگ نارنجی با رگه های طلایی توصیف میکند. رنگ سال ۲۰۱۸، رنگ بنفش پررنگ بوده است.

رنگهایی که با مرجانی ست میشوند را بدانید!(قسمت اول)

رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹

تصمیم گیری در خصوص رنگ هر سال، بر عهده موسسه پنتون است، در واقع بخش های مختلف این موسسه، ترندهای رنگ هر سال را آنالیز میکنند.

این بخش ها، رنگ هایی را که مورد توجه و استفاده برندها بوده اند را بررسی میکنند. این موسسه خاطر نشان کرد که این رنگ طی چند ماه گذشته، بارها توسط کمپانی اپل مورد استفاده قرار گرفته است.

 

رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹

به گفته نایب رئیس این موسسه، یک تیم جهانی از متخصصین رنگ، تاثیرات رنگ ها در سطح جهان را مورد بررسی قرار میدهند که میتواند شامل صنعت سرگرمی و فیلم سازی، مجموعه هنرهای مسافرتی، هنرمندان جدید، مد، تمام زمینه های طراحی، مقاصد محبوب برای مسافرت، سبک های جدید زندگی، سبک های بازی و شرایط اجتماعی- اقتصادی باشد.

تاثیرات رنگ ها میتواند ناشی از تکنولوژی های جدید، مواد، بافت ها، محیط های رسانه های اجتماعی مرتبط و حتی حوادث ورزشی آینده نیز باشد.

رنگهایی که میتوانید با مرجانی ست کنید!

 

موسسه پنتون، رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹ را نماد خوشحالی و سرزندگی میداند. طبق گفته یکی از رسانه ها، این رنگ، نیاز غریزی هر یک از ما به خوشبینی و خوشحالی را نشان میدهد، احساسی که ممکن است در چشم اندازهای زندگی امروز نادیده گرفته شده باشند.

رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹

رنگ ها، زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهند. به عنوان رنگی که به زندگی ما انرژی و روح میدهد، رنگ مرجانی زنده منتخب سال ۲۰۱۹ ، وظیفه تقویت تاثیر رنگ ها بر زندگی ما و همچنین انعکاس اتفاقات آنی در فرهنگ دنیا را بر عهده دارد.

رنگهایی که با رنگ مرجانی ست میشوند(قسمت اول)

 

 

بزرگترین مرجع مزونهای کشور

 

این را هم ببین

خشک کردن گل های عروسی (قسمت اول)

هشت روش خشک کردن گل ها چگونه گل ها را خشک کنیم؟ این سوال برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *