خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / استایل زندگی / لباس های مناسب برای افراد با هیکل و اندام گلابی شکل

لباس های مناسب برای افراد با هیکل و اندام گلابی شکل

افراد با اندام گلابی شکل به سبب پایین تنه پهن و حجیم خود و در عوض بالاتنه باریک و کوچک خود توجه زیادی را به خود جلب میکنند. زنانی که هیکل و اندام گلابی شکل دارند باید به جزئیاتی مانند یقه، سوتین و آستین ها توجه زیادی کنند تا بالاتنه زیباتری پیدا کنند.

اندام گلابی

 

لباسهای مناسب برای اندام مستطیلی

لباس های ایده آل اندام گلابی شکل

لباس های بلند با بالاتنه تنگ و پایین تنه گشاد

لباس هایی که بالا تنه آن ها تنگ و پایین تنه آن ها گشاد است مناسب چنین اندام هایی هستند. این لباس ها به همراه سوتینی کاملا اندازه و مناسب، ضمن پوشاندن و پنهان کردن باسن های بزرگ، شانه ها و بالاتنه را نیز باریک ترنشان میدهند تا در مجموع فرد اندامی خوش فرم پیدا کند. اگر قدی کوتاه و اندامی گلابی شکل دارید، از لباس هایی با یقه قایقی، هالتری و Bardot استفاده کنید.

برای جشن های تابستانه یا مهمانی های عصرانه، لباس های کوتاه چین دار را به تن کنید. برای روز عروسی، هم عروس ها و هم ساقدوش ها میتوانند از لباس های عروس با دامن بلند و سوتین های کاملا سفت استفاده کنند.

اندام گلابی

 

s

تاپ ها و پیراهن های طرح دار

تاپ ها یا پیراهن هایی با طرح افقی، قلاب دوزی های ظریف، چین ها، چندین لایه، یقه های بزرگ، جیب های روی سینه، آستین های گشاد و آستین های لبه دار به بالاتنه شما که در مقایسه با پایین تنه تان کوچکترند حجم میدهند. تاپ هایی که آستین های آن ها در ناحیه سرشانه باز است یا لباس های یقه اسکی و لباس هایی با یقه های Peter Pan فوق العاده زیبا هستند. برای استایل پاییزه تان، از کت های جیب دار استفاده کنید تا چربی های شکمتان را بپوشانید. هرچه تاپ های یقه هفت برایتان مناسب اند، لباس هایی با یقه های هفت افتاده (معمولا تنها قسمتی از سینه را میپوشانند و تا کمی بالای ناف ادامه دارند) و نیم تنه ها با اندام شما تناسب ندارند و بهتر است از آن ها حذر کنید.

شلوار ها و جین ها

جین هایی که بلندیشان به قدری است که روی کفش می افتند، شلوارهای پارچه ای رسمی که جلویشان ساده است و نیز شلوارهای دمپا گشاد پاهای لاغرتان را بلندتر نشان میدهند که در مجموع با وجود باسن بزرگ، هیکلتان خوش فرم تر خواهد شد. شلوارهای راسته تنگ و لوله تفنگی مناسب شما نیست.

اندام گلابی

دامن های افتاده

دامن هایی که پایین آن ها گشادتر از کمر و قسمت بالاییشان است، ضمن اینکه ظاهرتان را بسیار شیک میکنند، بخش هایی از اندامتان که چاق تر و یا پهن ترند را پنهان میکنند. اگر اندازه دور کمرتان مناسب است، تاپتان را درون دامنتان بگذارید. دامن های راسته کوتاه به هیچ وجه توصیه نمیشوند اما دامن های راسته متوسط میتوانند انتخاب های خوبی باشند.

 

dreamiss

مرجع مزونهای کشور

چند نکته مهم برای افراد با اندام گلابی شکل

  • برای استایل هر روزه تان، تاپی با رنگ روشن بپوشید و تیپتان را با شلواری گشاد تکمیل کنید. دقت کنید که طرح های شلوارتان به هیچ وجه افقی نباشد، در غیر این صورت تمام تیپتان زیر سوال میرود.
  •  اگر نمیخواهید کمر و باسنتان بزرگتر از آن چه که هستند دیده شوند، تاپ ها و پیراهن هایی بخرید که بلندی آن ها تا پایین باسنتان باشد و کمر و باسنتان را بپوشاند.
  •  زنان لاغر اندام میتوانند از تاپ های چسبان استفاده کنند اما این مدل ها اصلا برای زنان چاق مناسب نیست.
  • برای استایل پاییزه تان، از استایل چند لایه و نیز کت ها، سوییشرت ها و هودی ها استفاده کنید. میتوانید از کت های گشاد برای پوشاندن قسمت های چاق بدنتان استفاده کنید. همچنین میتوانید از شال ها و تاپ های طرح دار استفاده کنید.
  • هرگز دامن های راسته کوتاه به پا نکنید. دامن هایی را بپوشید که بلندیشان تا زانوهایتان باشد.
  •  از یقه های شلوغ و گوشواره های طرح دار استفاده کنید تا توجهات را به بالاتنه تان جلب کنید.

اندام گلابی

آیا لباس های چسبان برای اندام گلابی مناسب است؟

لباس های چسبان تمام جزئیات اندامتان، تمام برآمدگی ها و فرورفتگی ها را همان گونه که هست نشان میدهند. پس بهتر است زنان با اندام گلابی شکل به سمت این مدل لباس ها نروند.
لباس باید مطابق اندام یک زن باشد، نه اینکه اندام از مدل لباس پیروی کند. با دقت به این جمله یکی از معروف ترین طراحان لباس جهان، میتوان دریافت که در انتخاب لباس باید به چه اصولی دقت شود.

 

نسل جدیدی از مزونها

بهترین لباس ها برای اندام ساعت شنی

این را هم ببین

خشک کردن گل ها (قسمت چهارم)

در این قسمت، به معرفی سه روش نهایی خشک کردن گل ها میپردازیم. قسمت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *