خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مد و لباس / لباس های پشت باز (لباس زیرهای مخصوص)

لباس های پشت باز (لباس زیرهای مخصوص)

لباس های پشت باز

لباس های پشت باز لباس هایی زیبا و فوق العاده  جذاب هستند. این لباس ها برای خانم هایی مناسب هستند که با دیده شدن قسمتی یا کل کمرشان مشکلی ندارند. لباس های پشت باز را میتوان هم در مراسمات رسمی و هم در مراسمات غیررسمی به تن کرد. ممکن است برخی خانم ها از پوشیدن آن ها حذر کنند و با آن ها احساس راحتی نکنند. هر چند اگر کارهای زیر را انجام دهند دلیلی برای استرس و ناراحتی وجود ندارد:

لباس زیر های مناسب تهیه کنند. از پوست خود مراقبت کنند. از زیورآلات مناسب نیز استفاده کنند.

لباس پشت باز

 

انواع یقه ها را اینجا ببینید

 

انتخاب لباس زیر

یک. سوتین هایی که بندهای شکمی دارند را امتحان کنید.

برخی سوتین ها بندهایی دارند که دور شکم و قسمت پایینی کمر بسته میشوند. این بندها از زیر لباس دیده نمیشوند و در نتیجه مناسب لباس های پشت باز هستند. اگر بالاتنه بزرگی دارید، اول از همه به سراغ همین مدل سوتین ها بروید تا بالاتنه تان را جمع کند.

  • برخی سوتین های معمولی قابلیت تبدیل شدن به این نوع سوتین ها را دارند. اگر به دنبال سوتینی هستید که بتوانید آن را هر روز و در موقعیت های مختلف بپوشید، سوتینی تهیه کنید که بتوان بندهای آن را دور شکم و کمر هم بست.

سوتین با بند شکمی

دو. از گلبرگ های سیلیکونی استفاده کنید.

اگر بالاتنه تان کوچک است، نیازی به پوشیدن سوتین نیست. به یاد داشته باشید که اگر سوتین به تن نمیکنید، از لباس هایی با رنگ روشن و جنس نازک استفاده نکنید. مگر آن که گلبرگ های سیلیکونی را بر روی سینه هایتان (نوک سینه هایتان) قرار دهید.

  • اگر به دنبال پوششی ساده و ارزان قیمت هستید، چسب زخمی روی نوک سینه هایتان بچسبانید. اثر این چسب زخم مانند همان گلبرگ سیلیکونی است.

 

قصد پوشیدن سوتین ندارید؟

یکی از متخصصین استایل: در ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که لباستان بدن نما نیست و جنس نازکی ندارد. قطعا نمیخواهید نوک سینه هایتان از زیر لباس مشخص باشد.

آیا با این لباس سردتان نمیشود؟ اگر احتمال میدهید که با این نوع لباس سردتان شود، از لایه ای دیگر بر روی آن استفاده کنید، نه سردتان میشود و نه معذب میشوید.

 

گلبرگ سیلیکونی

سه. اگر سینه هایتان کوچک و یا معمولی است، از سوتین های چسبیده استفاده کنید.

این نوع سوتین کمی بیش از گلبرگ های سیلیکونی، سینه هایتان را میپوشاند. همچنین خیالتان را راحت میکند که از پشت لباستان هیچ ردی از سوتین وجود ندارد. پوشانندگی این سوتین، از سوتین هایی که بند شکمی دارند کمتر است، پس برای خانم هایی که بالاتنه بزرگ دارند، چندان مناسب به نظر نمیرسد.

سوتین چسبیده

چهار. گزینه دیگری که پیش رویتان قرار دارد، سوتین با بند نامرئی است.

این سوتین ها مشابه همان سوتین های بدون بند هستند. چنین سوتینی به جای بند مرئی و پهن، بندی از پلاستیک شفاف دارد که عموما دیده نمیشود. اگر معمولا سوتین بدون بند میپوشید اما بخشی از آن از لباس پشت بازتان دیده میشود، این نوع سوتین جایگزین بسیار مناسبی است. سوتین با بند مرئی برای خانم هایی که سایز سینه هایشان معمولی تا بزرگ است انتخاب خوبی است.

سوتین با بند نامرئی

پنج. برای لباس هایی که پشت باز هستند و یقه هالتری دارند، از سوتین هالتری استفاده کنید.

برخی لباس های پشت باز بند گردنی دارند و تنها قسمت کمی از کمر باز است. برای این مدل لباس ها، باید بتوانید سوتین هالتری را در زیر لباس مخفی کنید. خانم هایی که بالاتنه بزرگ دارند، میتوانند از این مدل سوتین استفاده کنند.

  • از قبل از مراسم، سوتین و لباستان را بپوشید. بدین ترتیب اگر بند یا قسمتی از سوتین از زیر لباستان مشخص بود، زمان کافی برای تهیه سوتین جدید را دارید. بهتر است چند نوع سوتین را امتحان کنید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب کنید.

سوتین هالتری

خرید و فروش لباس های دست دوم

 

این را هم ببین

همه‌چیز درباره شومیز + عکس از انواع شومیزها

 شومیز در واقع “شومیز” کلمه فرانسوی است که خود فرانسوی‌ها به گروه‌های مختلف و انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *