خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مد و لباس / لباس پشت باز با چه چیزهایی تکمیل میشود؟

لباس پشت باز با چه چیزهایی تکمیل میشود؟

استایل لباس پشت باز

در این مقاله به ذکر نکات مهم در خصوص استایل لباس پشت باز میپردازیم:

یک.

هنگام به تن کردن لباس پشت باز، به نحوه ایستادنتان دقت کنید. سرتان را صاف نگه دارید. شانه هایتان عقب و سینه هایتان جلو باشند. صاف ایستادنتان سبب میشود که توجهات به مدل لباستان جلب شود. به هیچ وجه با چنین لباسی قوز نکنید.

  • اگر سعی کنید شکمتان را به داخل بدهید و وزنتان را روی پاشنه پایتان بیندازید، قدتان بلندتر دیده میشود. سرتان باید طوری باشد که نرمه گوش و شانه هایتان دقیقا در یک امتداد باشند.

نحوه صحیح ایستادن

 

دو.

هرچه از زیورآلات کمتر و ساده تری استفاده کنید، زیبایی لباستان بیشتر به چشم میاید. درست است که اکسسوری ها بخش مهمی از تیپ هستند، اما هدف اصلی پوشیدن لباس پشت باز، دیده شدن کمرتان است. اکسسوری های شلوغ و زرق و برق دار باعث جلب توجهات شده و دیگر کسی به مدل لباستان دقت نمیکند.

  • به جای یک قطعه جواهر بزرگ، یک جفت گوشواره آویزی ساده اما جذاب و یک دست بند زیبا را امتحان کنید.

دستبند مینیمال

نکات انتخاب زیورآلات

 

سه.

کفشی انتخاب کنید که مکمل لباستان باشد. معمولا خانم ها لباس های پشت باز را در مراسمات رسمی به تن میکنند. پس بهتر است در کنار آن ها، از کفش های پاشنه دار استفاده شود. اطمینان حاصل کنید که کفش هایتان در مقایسه با لباستان، بیشتر به چشم نیایند.

  • اگر لباستان گل گلی یا طرحدار است و یا روی آن مهره و سرمه دوزی شده است، از کفش های ساده و تگ رنگ استفاده کنید. اگر هم لباس و هم کفشتان طرحدار و شلوغ باشند، منظره خوبی را رقم نمیزنند.
  • کفش های مشکی تقریبا به همه رنگ ها میایند. کفش های متالیک و نود را هم میتوان با لباس های زیادی ست کرد. اما اگر میخواهید کفش هایتان رنگ خاصی داشته باشند، آن ها را به رنگ لباستان اما کمی پررنگ تر یا کمرنگ تر انتخاب کنید.

کفش پاشنه بلند

کفش عروس

 

چهار.

از اکسسوری هایی همچون شال و روسری که گردن و کمرتان را میپوشانند استفاده نکنید. هدفتان از پوشیدن لباس پشت باز، نشان دادن کمرتان است. گردنبندها هم مانع توجه به پشت لباستان میشوند. پس استفاده از گردنبند را فراموش کنید.

  • در مورد قانون عدم استفاده از گردنبند با لباس های پشت باز، یک استثنا وجود دارد. استفاده از گردنبندهایی که به پشت آویزان میشوند مجاز است. این گردنبندها مخصوص همین لباس ها هستند و بسیار زیبا و جذابند.

گردنبند

 

پنج.

هنگام انتخاب اکسسوری، به دمای هوا دقت کنید. اگر مراسمتان در محیط باز برگزار میشود و هوا خنک است، از شال، شنل، و یا ژاکت استفاده کنید. درست است که قصدتان نمایش کمرتان است، اما به سلامتی و راحتیتان توجه کنید.

شنل

 

شش.

برای نمایش هرچه بیشتر مدل لباستان، موهایتان را جمع کنید. ممکن است موهایتان بلند باشد و کل کمرتان را بپوشاند. در این صورت پوشیدن لباس پشت باز هیچ فایده ای ندارد. مدل مویی را انتخاب کنید که هم موهایتان زیباتر شوند و هم مدل لباستان دیده شود.

  • موهای به بالا جمع شده مکمل این گونه لباس ها هستند. از نوار و روبان استفاده کرده و موهایتان را بپیچید.

 

هفت.

نیمی از موهایتان را جمع کنید و نیم دیگر را باز بگذارید. اگر از مدل جمع شده خوشتان نمیاید، قسمتی از موهایتان را باز بگذارید. اگر موهایتان بلند است، فقط دسته باریکی از آن ها را پشت سرتان بگذارید تا کمرتان همچنان دیده شود. این مدل مو جذابیت لباستان را دو چندان میکند.

  • موهایتان را فر کنید، فر درشت. بعد آن ها را روی شانه هایتان بریزید تا کمرتان هم دیده شود.

 

در قسمت قبل، به معرفی لباس زیرهای مناسب برای لباس های پشت باز پرداخته شد. قسمت قبل را اینجا ببینید:

 

لباس پشت باز

این را هم ببین

چهار دلیل روشن برای خرید لباس دسته دوم زنانه !

حتما از خودتان میپرسید تا وقتی لباسهای نو در بازار وجود دارد چرا باید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *