خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مد و لباس / معرفی دامن های مناسب برای انواع اندامها!(قسمت اول)

معرفی دامن های مناسب برای انواع اندامها!(قسمت اول)

در این بخش به معرفی دامن های مناسب برای انواع اندام ها میپردازیم:

دامن ها، زنانه ترین پوشش برای خانم ها هستند. با کمی اطلاعات درباره دامنی که مناسب انداممان باشد، میتوانیم توجهات را به نقات قوت انداممان جلب کنیم و کاری کنیم که نقات ضعف انداممان دیده نشوند.
در ادامه راجع به انواع دامنها و دامن های مناسب برای هر نوع اندام صحبت میکنیم.

مرجع مزونهای کشور

 

اندام سیبی یا اندام گرد

دامن های مناسب برای انواع اندامها

دامن های مناسب برای انواع اندامها
ویژگی اندام سیبی پایین تنه لاغر و میان تنه پر است.
اگر چنین اندامی دارید، میتوانید با برجسته کردن شانه ها و پاهایتان، میان تنه خود را کوچک تر نشان دهید. توصیه ما به زنان با اندام سیبی شکل این است که دامنهای با کمر پهن و چین دار به تن کنند. دلیل چنین توصیه ای این است که کمر دامن در باریکترین قسمت بالاتنه قرار میگیرد و در نتیجه ناحیه شکم جلب توجه نمیکند. با این کار، قسمت میان تنه تا حد زیادی مخفی میشود.
همچنین اگر لبه دامن باریک باشد، لاغر بودن پاهایتان بیشتر دیده میشود. علت علاقه زنان با اندام سیبی شکل به دامن های پلیسه دار، این است که ناحیه شکم آن ها پنهان میشود.

  •  دامنهای با کمر پهن و چین دار و تاپ های تنگ و اندامی، ظاهری فوق العاده برای زنان با اندام سیبی شکل میسازند.
  •  میتوانید با این استایل، از صندل های جلو باز و یا حتی بوت استفاده کنید.
  •  زنان با اندام سیبی شکل میتوانند دامنهایی که در قسمت بالا و پایین تنگ و راسته هستند اما در قسمت باسن کمی گشادتر هستند را بپوشند.
  •  اگر اندامتان سیبی شکل است میتوانید از تونیک ها و تاپ های گشاد استفاده کنید اما هنگام پوشیدن دامن بهتر است از تاپ هایی که در قسمت انتهایی تنگ هستند استفاده کنید.
  •  کفش های ساده، سندل های جلو باز و کفش هایی که تنها در قسمت انگشتان باز هستند ایده خوبی برای ترکیب شدن با این دامن ها هستند.

 

 قسمت دوم در حال تدوین

اندام گلابی شکل

دامن های مناسب برای انواع اندامها

تشخیص اندام های گلابی شکل بسیار آسان است. اصلی ترین ویژگی این اندام، باسن بزرگ است. دامنهای کلوش مناسب زنان با اندام گلابی شکل است، چرا که میتواند کمر را باریک و باسن را بزرگ نشان دهد. این دامن همچنین میتواند پهنای پایین تنه را کمتر جلوه دهد. دامن های با بلندی متوسط بسیار مناسب اندام های گلابی شکل هستند.

  •  برای انتخاب تاپ، به این نکته دقت کنید که باید توجهات را به سمت بالا تنه تان جلب کنید. پس از پوشیدن تاپ های گشاد و آویزان حذر کنید.

 

انواع لباس در dreamiss

این را هم ببین

همه‌چیز درباره شومیز + عکس از انواع شومیزها

 شومیز در واقع “شومیز” کلمه فرانسوی است که خود فرانسوی‌ها به گروه‌های مختلف و انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *