خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مد و لباس / نُه مدل مختلف شلوار جین زنان

نُه مدل مختلف شلوار جین زنان

 

شلوار

حقیقتی که در مورد بسیاری از شما وجود دارد این است که بیش از هر نوع شلوار جین دیگری، از شلوارهای جین استفاده میکنید، به خصوص که طبق گفته بسیاری از برندهای شلوار جین، اغلب آن ها نیازی به شست و شو ندارند. تنها مسئله ای که ممکن است کمی مشکل ساز باشد انتخاب شلوار جین جدید است. یکی از دلایل سختی انتخاب شلوار جین از میان گزینه های موجود این است که نمیدانیم چه نوع شلواری به انداممان می آید. دانستن اینکه برای انتخاب شلوار جین باید به چه نکاتی دقت کرد و چه شلواری برایمان مناسب تر است از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه درباره این موارد صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انواع مختلف شلوار جین متناسب با اندام شما:

۱٫ جین های جذب

جین های جذب

 

همانطور که از اسمشان مشخص است، جین های جذب به پوستتان میچسبند و کاملا اندازه شما هستند. این جین ها به شکل پاهای شما درمی آیند. اگر پاهایی کشیده و جذاب دارید و قصد به رخ کشیدن آن ها را دارید، این شلوارها مناسب شما هستند. جین های جذب میتوانند کوتاه، معمولی و یا بلند باشند که در هر سه صورت حالت کشی دارند و این حالت آن ها را بهتر و جذاب تر میکند.
چه کسانی این شلوار را بپوشند؟ زنانی با اندام ساعت شنی که قدی کوتاه دارند و یا هر کسی که پاهای لاغری دارد.
چه کسانی این شلوار را نپوشند؟ افرادی که اندام گرد و یا گلابی شکل دارند.

۲٫ جین های کراپ جذب

جین های کراپ جذب

این نوع جین ها شباهت بسیار زیادی با جین های جذب قبلی دارند. تنها مورد اختلاف این دو نوع جین این است که بلندی آن ها معمولا تا روی ساق نمیرسد و در قسمت انتهایی پاچه ها لبه های نامیزان و بریده شده دارند. بعضی از آن ها در قسمت پاچه تا میخورند و زیبایی بیشتری پیدا میکنند. در خصوص طراحی و تکنیک، تفاوت زیادی میان این جین ها و جین های جذب نیست. بهترین های این مدل جین، جین های زخمی و سفید و مشکی است.
چه کسانی این شلوار را بپوشند؟ زنانی با اندام ساعت شنی که قدی کوتاه دارند و یا هر کسی که پاهای لاغری دارد.
چه کسانی این شلوار را نپوشند؟ افرادی که اندام گرد و یا گلابی شکل دارند.

 

 

 

 

با  dreamiss بدرخشید

 

 

 

 

۳٫ جین های راسته

جین های راسته

آیا جین هایی را که کاملا به پاهایتان میچسبند دوست دارید؟ ممکن است اندام مناسب و یا اعتماد به نفس پوشیدن جین های تنگ و جذب را نداشته باشید. راه حل شما استفاده از جین های راسته است. این نوع جین ها چیزی بین جین های جذب و جین های بوی فرند هستند. این شلوارها باعث میشوند پاهایتان بلندتر دیده شوند.
چه کسانی این شلوار جین را بپوشند؟ این مدل به علت طراحی ای که دارد برای بیشتر اندام ها مناسب است.
چه کسانی این شلوار جین را نپوشند؟ تقریبا همه میتوانند این مدل جین را بپوشند.

۴٫ لگ های جین

لگ های جین

این نوع شلوارها همان شلوارهای تنگ (لگ) هستند که با پارچه های زبرتر ساخته شده اند. پس برای پوشیدن آن ها نیز از همان اصول پوشیدن لگ ها پیروی کنید. با این شلوارها تاپ هایی بپوشید که بلندی آن ها تا کمی پایین باسنتان باشد. این شلوارها همچنین میتوانند به عنوان شلوارهای جذب پوشیده شوند. بیشتر زنان از این نمونه شلوار جین ها استفاده میکنند، چرا که بسیار راحتند و به جای داشتن زیپ و دکمه، کمر کشی دارند. از آنجایی که این شلوارها هیچ فشاری به شکم وارد نمیکنند و مطابق مد روز هستند، برای زنان باردار نیز مناسبند. این شلوارها را میتوان در فصول سرد سال نیز پوشید. با به پا داشتن چنین شلواری، میتوان به راحتی از بوت استفاده کرد که پاهایتان را گرم و راحت نگه دارد. درست مانند جین ها، لگ های جین هم سایه ها و رنگ های متنوعی دارند. اگر پاهای پری دارید، از شلوارهایی با رنگ تیره تر استفاده کنید.
چه کسانی این شلوار جین را بپوشند؟ چون شکل اندام شما را میگیرند و کاملا اندازه هستند، برای همه اندام ها مناسبند. برای زنان باردار نیز فوق العاده هستند.

 

بخوانید: 
 اصول ست کردن رنگها در لباس

۵٫ جین های بوت کات

جین های بوت کات

شلوارهایی که در ابتدا تحت عنوان شلوارهای مامی استایل وارد بازار شدند، بین زنان زیادی از تمام رده های سنی محبوبیت زیای به دست آوردند. شلوارهایی که امروزه با نام جین های بوت کات رایج شده اند در مقایسه با جین های بوت کات اصلی حالت مخروطی تری دارند. این شلوارها تا زانو تنگ هستند و از زانو با پایین کمی گشاد میشوند. ممکن است لبه های این شلوار نامیزان و بریده شده باشد و گشادی آن در قسمت ساق ها بیش از قسمت های دیگر باشد.
چه کسانی این شلوار جین را بپوشند؟ این شلوار جین به دلیل تنگ بودن قسمت های بالایی شکل بدن شما را میگیرند، پس برای همه اندام ها مناسبند. بهتر است زنانی که اندام هایی با برجستگی و انحنا دارند چنین شلوارهایی بپوشند.

۶٫ جین های دمپا گشاد

جین های دمپا گشاد

این جین ها در دهه نود محبوبیت بسیار زیادی داشتند و دوباره به عرصه مد بازگشته اند. شلوارهای بوت کات به آرامی و از زیر زانو شروع به گشاد شدن میکنند، اما این شلوارها ناگهانی گشاد میشوند. این شلوارها چیزی بین شلوارهای بوت کات و شلوارهایی هستند که در قسمت ابتدایی بسیار تنگ و از زانو به پایین بسیار گشاد هستند.
چه کسانی این شلوار را بپوشند؟ این شلوارها برای زنان قدبلند که اندام هایی با برجستگی و انحنا دارند، زنانی با اندام گلابی شکل و زنانی با اندام گرد مناسب هستند.
چه کسانی این شلوار را نپوشند؟ اگر قدی کوتاه و هیکلی با برجستگی و انحنا دارید این شلوار را نپوشید.

 

 

همه مزونها در

d r e a m i s s

 

 

۷٫ جین های فاق کوتاه

جین های فاق کوتاه

 

 

جین های فاق کوتاه با سرعت خیلی زیادی به محبوبیت بالایی رسیدند. این جین ها به همراه تاپ های کوتاه به ترند تبدیل شده اند. این جین ها از کمی پایین تر از ناف شروع میشوند و میتوانند طراحی مشابه جین های جذب و جین های راسته داشته باشند. جین های فاق کوتاه زخمی، فاق کوتاه راسته و فاق کوتاه بوی فرند همگی انتخاب های خوبی هستند.
چه کسانی این شلوار جین را بپوشند؟ زنانی با اندام ساعت شنی یا مثلثی
چه کسانی این شلوار جین را نپوشند؟ اگر در قسمت شکم و پهلوها کمی دچار اضافه وزن هستید از پوشیدن این نوع شلوارها خودداری کنید.

۸٫ جین های فرند

جین های بوی فرند

 

 

علت نام گذاری این شلوارها شباهتشان به شلوارهای پسرانه است. به مرور زمان استفاده از این نوع شلوارها بیشتر و بیشتر شد و اکنون جز اصلی استایل های شیک و به روز است. این نوع شلوارها برای هر مکان و موقعیتی مناسبند. این نوع شلوارها به نواحی کمر و باسنتان فرم زیبایی میدهند و آن ها را کمی بزرگتر نشان میدهند. برای زنانی که اندامشان دارای برجستگی و انحنا است، شلوارهای جین بوی فرند انتخاب های خوبی هستند.
چه کسانی این شلوار جین را بپوشند؟ زنانی با اندام دارای برجستگی و انحنا و زنانی با اندام گلابی یا سیبی
چه کسانی این شلوار جین را نپوشند؟ اگر قد کوتاهی دارید از این نوع شلوارها نپوشید، چرا که قد شما را کوتاه تر نشان میدهد.

۹٫ جین های سیگاری

جین های سیگاری

 

 

شلوار جین های سیگاری نیز شباهت زیادی به جین های جذب دارند. در واقع این دو نوع شلوار جین در یک گروه قرار میگیرند. شلوار جین های سیگاری کاملا بلند نیستند و بلندی آن ها تا روی ساق پا است. درست همانند شلوارهای سیگاری،شلوار جین های سیگاری نیز محبوبیت زیادی دارند و بسیار شیک و مطابق مد روز هستند. این جین ها تنگ و جذب هستند، پس اگر ران های بزرگ دارید از آن ها حذر کنید.
چه کسانی این شلوار را بپوشند؟ زنانی با اندام ساعت شنی، زنانی که قد کوتاهی دارند و یا زنانی که پاهای باریکی دارند میتوانند این شلوارها را بپوشند.
چه کسانی این شلوار را نپوشند؟ اگر ران های بزرگ و یا اندامی گرد دارید این شلوارها را نپوشید.
امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند و در آینده تجربه های خرید بهتری را برایتان رقم بزند.

 

 

ست رنگ لباس

 

 

 

 

 

این را هم ببین

یک لباس مجلسی بلند باکلاس چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

در این مطلب سعی داریم به شما بگوییم ویژگیهای لباس مجلسی بلند چه چیزهایی هستند؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *