خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / چیدمان خانه / یازده رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند!(قسمت دوم)

یازده رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند!(قسمت دوم)

در قسمت اول به ۴ رنگ اولی که با رنگ مرجانی ست میشوند پرداختیم.

(آبی نفتی و خاکستری روشن ـ آبی روشن و زرد ـ صورتی و زرشکی ـ سرمه ای)

 

یازده رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند:

(قسمت دوم)

 

پنج. مرجانی و سبز

رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند

رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند
تناژهای مختلف رنگ سبز مکمل های خوبی برای رنگ مرجانی هستند. مثلا برگزاری مراسم در باغ های سرسبز با تزئینات مرجانی ایده بسیار جالبی است.
ترکیب سایه های مختلف رنگ سبز با رنگ مرجانی بسیار زیباست. داماد میتواند از کراواتی با رنگ سبز و همچنین گلی سبز رنگ برای جیب کتش استفاده کند.

شش. مرجانی و فیروزه ای

رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند
ترکیب سایه های پاستلی مرجانی و فیروزه ای کاملا مناسب مهمانی های فصل تابستان است. این دو رنگ قادرند به تمام فضا انرژی و روحیه بدهند و از این رو مناسب مهمانی هایی هستند که در روزهای تابستان برگزار میشوند.
دو رنگ مرجانی و فیروزه ای را میتوان با تنوع بسیار بالایی مورد استفاده قرار داد: برای لباس ساقدوش ها، گل ها، تزئینات و حتی دسرها. با رنگ مرجانی، از رنگ فیروزه ای هم استفاده کنید و زیبایی آن را چندین برابر کنید.

قسمت اول رنگهایی که با مرجانی ست میشوند!

هفت. مرجانی و طلایی

رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند
رنگ طلایی، رنگی محبوب برای عروسی ها و مکملی زیبا برای رنگ مرجانی است. رنگ طلایی نماد شیک بودن و رنگ مرجانی نماد رمانتیک بودن است. این ترکیب، هم برای عروسی های فصل تابستان و هم برای عروسی های فصل زمستان مناسب است. طلایی و مرجانی در کنار هم، حس آرامش و گرما را القا میکنند.
ترکیب لباس های طلایی یا مرجانی ساقدوش ها، تزئینات طلایی و گل های مرجانی بسیار زیبا هستند. برای تزئین محل عروسی، میتوان از صندلی های طلایی و رومیزی های مرجانی استفاده کرد.

هشت. مرجانی، سفید و عاجی

رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند
زیبایی رنگ مرجانی در کنار رنگ های سفید و عاجی قابل وصف نیست. این ترکیب برای عروسی های فصل تابستان ایده آل است.
مردان میتوانند پیراهن یا کت و شلوار عاجی را با گل های کت مرجانی ترکیب کنند. میتوان از این ترکیب برای دسته گل عروس، رومیزی ها و دیگر تزئینات استفاده کرد. میزها را با دسرها و بیسکوئیت ها و کیک هایی با این رنگ ها بیارایید. ساقدوش ها میتوانند لباس هایی با تناژهای مختلف از رنگ مرجانی به تن کنند.

نه. مرجانی و سبز و آبی

رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند
آبی کمرنگ از آن رنگ های کلاسیک است که میتواند هارمونی زیبایی با رنگ مرجانی ایجاد کند. هنگام استفاده از این ترکیب رمانتیک، تمام جزئیات، از لباس ساقدوش ها گرفته تا زیورآلات و دسته گل و دسرها، درخشندگی ویژه ای پیدا میکنند.

درباره رنگ سال ۲۰۱۹

ده. مرجانی و بادمجانی

رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند
ترکیب این دو رنگ بسیار گرم است و مناسب فصول سرد سال است.
لباس های بادمجانی و دسته گل های مرجانی برای ساقدوش ها یکی از ایده های استفاده از این ترکیب برای عروسی هاست. برای جزئیات ریز میتوانید از رنگ عاجی هم استفاده کنید. میتوان حتی در تهیه کیک عروسی نیز همین ترکیب را به کار گرفت.

یازده. مرجانی و مشکی

رنگی که با رنگ مرجانی ست میشوند
رنگ مشکی مکملی مناسب برای رنگ مرجانی است و اگر هوشمندانه استفاده شود، تاثیر فوق العاده ای دارد. در این ترکیب میتوان از رنگ های سفید و خاکستری هم استفاده کرد. برای مهمانی هایی که در شب و در محیط های بسته برگزار میشوند، هیچ ترکیبی به زیبایی این ترکیب نیست. لباس های مشکی ساقدوش ها و دسته گل مرجانی، کت و شلوار مشکی و گل کت مرجانی و یا میزهایی با رومیزی های مشکی و تزئینات مرجانی تنها چند پیشنهاد برای به کار گرفتن این رنگ ها هستند.

 

مرجع معرفی مزونهای کشور

این را هم ببین

مواد مضر برای بارداری

یازده ترکیب مواد آرایشی مضر در دوران بارداری

یازده ترکیب در مواد آرایشی که نباید در دوره بارداری استفاده شوند! دوره بارداری ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *