چی بپوشیم ؟!لباس عروس

انواع لباس عروس سفید

امروزه پوشیدن انواع لباس عروس سفید به عنوان یک نماد در فرهنگ ایرانیان و بیشتر نقاط جهان تبدیل شده است. این فرهنگ تا جای نفوذ پیدا کرده است، که در زمان خرید لباس عروس دختر خانم ها فقط به عواملی چون مدل لباس عروس جدید در تهران و کیفیت آن توجه می کنند و به رنگ آن توجه چندانی ندارند. در این مطلب از مزون آنلاین دریمیس قصد داریم تا شما را با انواع رنگ سفید لباس عروس آشنا کنیم و تناسب آن را با هر رنگ تناژ پوست بگوییم. شما با این شناخت در زمان انتخاب یا دوخت لباس عروس با دقت بیشتری می توانید دست به انتخاب بزنید.

انواع لباس عروس سفید جدید

بدون شک انتخاب رنگ و نوع لباس دارای تاثیر شگفت انگیزی در زیبایی و وقار عروس خانم ها خواهد بود. از این رو شما قبل از خرید اینترنتی لباس عروس باید با انواع لباس عروس آشنا باشید تا با چشمی باز تر بتوانید لباس مناسب خود را انتخاب کنید.

انواع مدل لباس عروس

انواع لباس عروس سفید جدید

لباس عروس سفید درخشان یا خالص

این نوع یکی از جدیدترین مدل لباس عروس ۲۰۲۱ می باشد که اگر شما به دنبال سفیدترین لباس عروس هستید تا به مروارید مراسم خود تبدیل شوید، پیشنهاد ما با شما این نوع است. این نوع از الیاف مصنوعی تهیه شده و می توان آن را با استفاده از توردوزی و سنگ های درخشان تزئین کرد. عروس خانم های با رنگ پوست تیره و سبزه بهترین کاندید برای پوشیدن آن هستند و در مقابل نوعروسانی با پوست روشن باید از به تن کردین این نوع لباس عروس شیک خودداری کنند؛ زیرا آن ها را ویر و رنگ پریده نشان می دهد.

لباس عروس سفید درخشان

لباس عروس سفید عاجی

این نوع به رنگ زرد متمایل است و گرم تر از رنگ سفید خالص است؛ این رنگ طوری است که خیلی از افراد آن را به رنگ کرمی می شناسند. اگر شما به دنبال لباس عروس ساده هستید که همیشه مد باشد، این رنگ بهترین رنگ در بین انواع لباس عروس سفید است؛ زیرا همیشه مد است. در ضمن این نوع به تمامی رنگ پوست ها همخوانی دارد و عروس خانم های با رنگ چهره صورتی بهترین گزینه هستند.

لباس عروس سفید عاجی

لباس عروس سفید طبیعی یا الماسی

درخشش این نوع از سفید خالص کمتر می باشد و از این رو آن را با سفید طبیعی می شناسند. این نوع مناسب برای پوست های تیره است و بیشتر لباس عروس ایرانی جدید و لباس عروس جدید ۲۰۲۱ با این رنگ می باشند.

لباس عروس سفید طبیعی

لباس عروس سفید شامپاینی

سفید شامپاینی به رنگی گفته می شود که مایل به رنگ کرمی و طلایی است و مناسب افرادی است که قصد دارند مراسم خود را در فصل سرد مانند پاییز و زمستان برگزار کنند. در ضمن این نوع در بین انواع رنگ سفید لباس عروس، برای خانم های با پوست سبزه و برنزه مناسب است.

لباس عروس سفید شامپاینی

لباس عروس سفید یخی

اگر شما دارای پوست سفیدی هستید به هیچ وجه این رنگ را انتخاب نکنید زیرا شما را بی حال جلوه می دهد. این نوع دارای مقداری از رنگ های طوسی و آبی است که خاصیت انتقال سرما را دارد و برای افرادی با پوست زرد مناسب است.

برای اطلاع بیشتر در مورد لباس عروس سفید اینجا را کلیک کنید.

انواع رنگ لباس عروس سفید

جدیدترین انواع لباس عروس سفید

در این مطلب شما را با انواع مدل لباس عروس سفید جدید آشنا کردیم. در جدول زیرا به بررسی دقیق تر انواع رنگ سفید لباس عروس و تناسب آن با رنگ پوست پرداخته ایم.

انواع لباس عروس سفید جدید  رنگ پوست متناسب آن 
سفید درخشان پوست تیره و سبزه
سفید عاجی تمامی رنگ پوست ها
سفید الماسی پوست تیره
سفید شامپاینی  پوست برنزه و سبزه
سفید یخی پوست زرد

بعد از آشنایی با انواع لباس عروس سفید، برای خرید و اطلاع از قیمت لباس عروس می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان “مزون لباس عروس” مراجعه کنید. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن