چطور ست کنیمچی بپوشیم ؟!

اکسسوری زنانه جدید | مدل های اکسسوری شیک در سال ۲۰۲۲

اکسسوری زنانه جدید:

تا حالا شده بهترین لباس را بپوشید اما جذابیتی در استایل خودتان حس نکنید؟ یا گرون ترین لباس را بخرید ولی زیبایی و خاص بودن را احساس نکنید؟ دلیلش اینه که شما از اکسسوری‌های زنانه جدید در استایل خود استفاده نمی‌کنید یا اگر هم استفاده می‌کنید برای استایل شما مناسب نیستند.

شما می‌توانید با پوشیدن ساده ترین لباس و همچنین اکسسوری‌های مناسب بهترین استایل را داشته باشید و در بین دوستان خود بدرخشید. بنابراین تاثیر اکسسوری‌ زنانه جدید را دست کم نگیرید.

همه خانم‌هایی که در مد و فشن کار می‌کنند و مدل می‌شوند از اکسسوری‌ها استفاده می‌کنند تا به جذابیت بیشتری برسند.

شما اگر یک لباس و شلوار ساده بپوشید طبیعتا استایل جذابی نخواهید داشت اما اگر همین لباس را با یک ساعت، کیف و یا گردن بند استفاده کنید، قطعا استایل زیبا و جذاب‌تری خواهید داشت.

زیاده روی در اکسسوری برای استایل شما خطر دارد:

استفاده از هرچیزی به اندازه طبیعیش خوبه. شما فردی را در نظر بگیرید که در استایل خود فقط از یک لباس و شلوار استفاده می‌کند و هیچ چیز دیگری در ظاهرش ندارد، طبیعتا نمی‌تواند توجه را به سمت خودش جلب کند و همیشه خاص باشد.

حالا فردی را در نظر بگیرید که علاوه بر لباس و شلوار، از تمام اکسسوری‌ زنانه جدید مثل ساعت، کیف، روسری، گردنبند، گوشواره، عینک، دستبند و… استفاده می‌کند. این هم خوب نیست و باعث می‌شود استایلش فرم بدی داشته باشد و جذابیتش را کمتر کند.

می‌بینید که زیاده روی کردن در استفاده از اکسسوری‌های زنانه جدید هم می‌تواند اثر منفی بگذارد. پس همیشه سعی کنید در استایل خود همیشه به مقدار کافی و اصولی از اکسسوری‌های زنانه جدید استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از عینک آفتابی یکی از بهترین اکسسوری برای روزهای آفتابی به شمار می‌رود.

 

 

نکاتی که در استفاده از اکسسوری زنانه جدید باید رعایت کنید:

۱- اکسسوری های زنانه جدید برای زیباتر شدن استایل شما کاربرد دارند. پس سعی کنید از اکسسوری استفاده کنید که در ظاهر شما دیده شوند. مثلا اگر از شال یا روسری استفاده می‌کنید استفاده از گوشواره نمی‌تواند به زیبایی استایل شما کمک کند زیرا در زیر شال شما پنهان می‌شوند و دیده نمی‌شود. مگر اینکه در جلوی دوستان خود از شال یا روسری استفاده نکنید.

 

۲- اکسسوری زنانه جدید که انتخاب می‌کنید متناسب با اندام‌تان باشد. همه خانم‌ها در یک اندام و ظاهر نیستند. خانم‌ها می‌توانند چاق، لاغر، قد کوتاه، قد بلند، چشم رنگی و همچنین در اندام های مختلف گلابی شکل، سیبی شکل، مثلثی یا حتی دارای صورتی کشیده، پهن، گرد و… باشند. همه خانم‌ها باید با توجه به استایل و حالت بدنی که دارند اکسسوری انتخاب کنند که برای‌شان مناسب باشد. مثلا برای کسانی که چاق هستند همه مدل کیفی مناسب نمی‌باشد و باید اکسسوری هایی را انتخاب کنند که عیب‌هایشان را پوشش دهد.

 

۳- در انتخاب رنگ اکسسوری زنانه جدید دقت کنید. بسیاری از خانم‌ها در انتخاب اکسسوری به رنگ آن توجهی نمی‌کنند و در استایل‌شان به ست کردن لباس با اکسسوری‌ها دقت نمی‌کنند.

اگر دوست دارید همیشه استایلی خاص و شیک داشته باشید باید به جزئیات توجه زیادی کنید. به عنوان مثال اگر رنگ لباس‌تان را با رنگ کیف یا کفش‌تان ست کنید تاثیر زیادی در استایل و ظاهر شما می‌گذارد. اگر باور ندارید می‌توانید امتحان کنید.

 

۴- زیاده روی نکنید. همانطور که در ابتدای مقاله هم گفته شد، استفاده بیش از اندازه از اکسسوری نه تنها به زیبایی و جذابیت شما کمک نمی‌کند بلکه اثر منفی بر تیپ و چهره شما می‌گذارد.

 

نتیجه گیری:

هر ساله شاهد اکسسوری‌ های زنانه جدید در بازار هستیم که تاثیر زیادی بر چهره و ظاهر می‌تواند داشته باشد. اما استفاده از این اکسسوری‌ها برای هر اندام و استایلی مناسب نیست. در این مقاله سعی کردیم نکاتی را بیان کنیم که در انتخاب اکسسوری زنانه جدید و مناسب می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

 

اکسسوری زنانه جدید

اکسسوری جدید

اکسسوری

اکسسوری زنانه شیک

اکسسوری شیک

اکسسوری زیبا

عکس اکسسوری جذاب

عکس اکسسوری خاص

اکسسوری

عکس اکسسوری زنانه

اکسسوری زنانه جدید

 

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن