لباس عروس

لباس عروس مناسب افراد لاغر | ۱۰ نکته برای انتخابی بهتر

لباس عروس مناسب افراد لاغر چیست؟

قبل از اینکه به سراغ لباس عروس دلخواه خود بروید باید به اندام خود نگاه کنید و از بین لباس‌هایی که به اندام شما می‌آید انتخاب کنید. مثلا اگر اندامی چاق دارید نمی‌توانید لباس عروس مناسب افراد لاغر را بپوشید یا اگر اندامتان لاغر است لباس‌ عروس‌های سایز بزرگ برای شما مناسب نیست. پس قبل از اینکه مدل‌های لباس عروس را ببینید به اندام خود نکاه کنید و ببینید لباس عروس مناسب برای چه اندامی را می‌خواهید.

اگر اندامی لاغر دارید و به دنبال لباس عروس مناسب برای اندام خود می‌گردید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

عروس‌های لاغر اندام چه نکاتی را بهتر است رعایت کنند:

برخی‌ از خانم‌ها باور دارند، عروس‌هایی که اندامی لاغر داشته باشند هر لباسی به اندام آن‌ها می‌آید. باید بگم که این باور اشتباهی است و اگر اندامی لاغر هم داشته باشید هر لباس عروسی را نباید بپوشید. چیزی که باید برای شما اهمیت داشته باشد، راحتی خودتان است. اگر در لباسی از نظر دیگران عالی هستید اما احساس راحتی نمی‌کنید، مجبور نیستید آن را بپوشید. روز عروسی برایتان فقط یک بار اتفاق می‌افتد و سعی کنید اولویت خود را روی راحتی خودتان بگذارید تا شب به یاد ماندنی را تجربه کنید.

 

۱۰ مورد از بایدها و نبایدهایی که خانم های لاغر اندام هنگام انتخاب لباس عروس باید به آن توجه کنند:

لباس عروس مناسب افراد لاغر

۱- اگر گردن لاغری دارید و نمی‌خواهید لباستان آن را نشان دهد، باید لباس عروسی را انتخاب کنید که یقه بسته دارد، تا گردن شما را پوشش دهد.

۲- اگر دست‌ها و بازوهای کوچک و لاغری دارید، می‌توانید لباس عروسی را انتخاب کنید که آستین داشته باشد، تا دست و بازو شما را پوشش بدهد.

۳- تا جایی که امکان دارد از لباس‌هایی که تنگ و چسبان هستند استفاده نکنید. زیرا اندام لاغر شما را بیشتر نشان می‌دهد. به جای آن می‌توانید از لباس‌های مدل ماهی، کلوش، پفی کم حجم استفاده کنید.

۴- اگر می‌خواهید بدنتان را حجیم تر نشان دهید، لباس عروس‌هایی را انتخاب کنید که پارچه ضخیمی دارند. برای این کار می‌توانید از لباس‌هایی با جنس توری، دانتل و گیپور استفاده کنید.

۵- اگر اندامی لاغر دارید از لباس‌ عروس‌هایی که گلدوزی یا مروارید دوزی شده استفاده کنید.

۶- لباس عروس های حجیم انتخاب خوبی برای خانم های لاغر اندام میباشد.

۷- سعی کنید لباس عروس هایی که دکلته هستند را نپوشید.

۸- حواستان باشد که جنس لباستان ساتن نباشد.

۹- دسته گلی که انتخاب میکنید زیاد بزرگ نباشد.

۱۰- اگر گردن کشیده ای دارید یا جزو آن دسته افراد هستید که استخوان ترقوه تان بیرون زده است، برای اینکه خودش را کمتر نشان بدهد میتوانید، لباس هایی را انتخاب کنید که یقه های بزرگی دارند.

 

بهترین لباس عروس برای اندام‌های لاغر:

 

افراد لاغر اندام و بلند قد:

لباس عروس مناسب افراد لاغر

اگر اندامی لاغر دارید و قدتان بلند است پیشنهاد می‌کنم هرگز به دنبال لباس‌ عروس‌های چسبان و تنگ نباشید. اگر می‌خواهید اندامتان زیباتر جلوه کند باید به سراغ لباس عروس‌های پفی بروید.

 

افراد لاغر اندام و کوتاه قد:

لباس عروس مناسب افراد لاغر

افرادی که اندامی لاغر دارند و قدشان هم کوتاه است باید علاوه بر اینکه لباسی را انتخاب کنند که اندامشان را درشت تر نشان دهد، باید به فکر این هم باشند که قدشان را بلند تر نشان دهد. معمولا این گونه خانم‌ها برای خود از لباس‌های مدل استوانه‌ای و ستونی استفاده می‌کنند.

اگر می‌خواهید قدتان را بلند تر نشان دهید می‌توانید از کفش پاشنه بلند و تاج سر کمک بگیرید تا نسبت به قد واقعی خودتان بلند تر به نظر برسید.

اما اگر لاغری شما بیش از اندازه باشد، می‌توانید لباس عروس‌هایی را انتخاب کنید که در آن‌ها تور بکار رفته باشد.

 

آیا جنس لباس عروس بر اندام خانم ها تاثیر دارد؟

جواب مثبت است. در واقع انتخاب جنس پارچه مناسب تاثیر زیادی بر اندام میگذارد و قبل از اینکه لباس خود را انتخاب کنید پیشنهاد میکنم به جنس پارچه ای که میپوشید هم توجه کنید. اگر می‌خواهید در لباس خود حجیم تر به نظر برسید می‌توانید جنس لباس خود را مخملی یا ضخیم انتخاب کنید. حتی اگر بالاتنه لباس شما چسبان و تنگ هم باشد، لاغری شما را کمتر نشان میدهد.

 

آیا لباس‌های پف دار و دنباله دار برای افراد لاغر مناسب است؟

بسیاری ازعروس خانم‌ها، لباس هایی را دوست دارند که پف‌دار هستند یا دنباله دارند. اما اگر اندام لاغری داشته باشید لباس های دنباله دار قد شما را کوتاه تر نشان میدهد و بدلیل اندام لاغری که دارید، در لباس های پف‌دار نمی‌توانید راحت باشید. اگر از لباس های پف دار خوشتان می‌آید، می‌توانید لباسی را انتخاب کنید که پف آن زیاد نباشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن