چی بپوشیم ؟!لباس عروس

لباس فرمالیته خاص | مزایای لباس فرمالیته در عروسی ۲۰۲۲

لباس فرمالیته خاص:

لباس فرمالیته خاص یکی از لباس‌هایی است که برای خانم‌ها اهمیت زیادی دارد و دوست دارند خاص ترین لباس ها را در آن روز بپوشند. در واقع عروس و داماد یک روز را قبل از روز عروسی تعیین میکنند و به کارهای عکاسی و فیلم برداری خود میپردازند. بنابراین در این مقاله سعی داریم به مزایای لباس فرمالیته و نکات مهمی که در انتخاب لباس فرمالیته باید توجه کنید بپردازیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

برخی افراد با برگزاری فرمالیته در عروسی خود مخالف هستند و فکر میکنند که فقط یک هزینه اضافی را باید پرداخت کنند. اما اینطور نیست. در ادامه به مزایای فرمالیته در عروسی میپردازیم تا به درک بهتری از آن برسید.

 

مزایای برگزاری فرمالیته قبل از عروسی:

۱- استرس را کم میکند:

عروس و داماد در روز عروسی باید همه کارهای خود را در یک روز انجام دهند، بنابراین استرس زیادی را باید تحمل کنند و حتی ممکن است نتوانند کارهای عکاسی خود را با خیالی راحت انجام دهند. اما با داشتن فرمالیته در عروسی میتوانید یک روز را به سلیقه خودتان انتخاب کنید و هر لباسی که خواستید بپوشید و عکس بگیرید.

 

۲- تنوع بیشتر در انتخاب مکان عکاسی:

شما در روز عروسی آن قدر وقت کافی ندارید که هر جایی را برای عکاسی انتخاب کنید زیرا ممکن است با مکان عروسی شما فاصله زیادی داشته باشد. بنابراین در روز فرمالیته میتوانید هر مکانی را که خواستید انتخاب کنید و با آرامش زیاد برای عکاسی خود آماده شوید.

 

۳- نداشتن دغدغه آب و هوا:

روزی را که برای عروسی انتخاب میکنید ممکن است بسیار بارانی یا بسیار گرم باشد که نتوانید کارهای عکس و فیلم برداری خود را به راحتی انجام دهید. اما با داشتن فرمالیته در عروسی دیگر نگران آب و هوا نیستید. میتوانید روزی را انتخاب کنید که آب و هوای خوبی داشته باشد حتی اگر در آن روز هوا مناسب نبود میتوانید، روز فرمالیته خود را تغییر دهید.

 

تا اینجا شما را با مزایای داشتن فرمالیته در عروسی آشنا کردیم و دیدید که چقدر میتواند برای عروس و داماد مفید باشد تا در روز عروسی خود دغدغه و نگرانی کمتری داشته باشند. در ادامه سعی داریم شما را با نکاتی آشنا کنیم که کمک میکند لباس فرمالیته خاص خود را به راحتی انتخاب کنید.

 

نکاتی که در انتخاب لباس فرمالیته خاص باید بدانید:

۱- لباسی بپوشید که در آن احساس راحتی میکنید:

شما در مراسم فرمالیته قرار است ژست های متفاوتی را برای عکاسی امتحان کنید و مدت زیادی را باید تحمل کنید، پس بهتره که لباسی را انتخاب کنید تا در آن راحت باشید.

 

۲- از رنگ های روشن استفاده کنید:

معمولا برای انتخاب لباس فرمالیته از رنگ های روشن استفاده میکنند. اگر میخواهید یک لباس فرمالیته خاص داشته باشید، بهتر است مکانی را که برای عکاسی انتخاب میکنید را از قبل تعیین کنید و رنگی را انتخاب کنید که با فضای آنجا تضاد داشته باشد. به عنوان مثال اگر کنار دریا را برای عکاسی انتخاب کردید، در لباس خود از رنگ آبی استفاده نکنید یا اگر برای عکاسی به جنگل میروید، لباس خود را به رنگ سبز انتخاب نکنید.

بنابراین با توجه به مکانی که برای عکاسی و فیلم برداری انتخاب میکنید، میتوانید از رنگ های تضاد استفاده کنید تا بسیار خاص و متفاوت باشید.

 

۳- لباس عروس خود را نپوشید:

برخی خانم‌ها برای اینکه جلوی هزینه های اضافی را بگیرند، در روز فرمالیته از لباسی که قرار است در مراسم عروسی بپوشند، استفاده میکنند. اما این کار را به شما توصیه نمیکنم زیرا ممکن است هنگام عکاسی لباس‌تان کثیف شود یا حتی آسیب ببیند و جذابیت خودش را از دست بدهد. پس اگر میخواهید یک روز فرمالیته داشته باشید، از لباس عروس خود استفاده نکنید تا خیال‌تان از لباس عروسی خود راحت باشد.

اگر قصد دارید در روز فرمالیته، لباس عروس هم بپوشید میتوانید لباسی دیگر را به مدت یک روز اجاره کنید و عکس بگیرید اما از لباس اصلی خود سعی کنید استفاده نکنید.

در زیر میتوانید نمونه هایی از لباس فرمالیته خاص را ببینید:

مدل لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

لباس فرمالیته خاص

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن