چی بپوشیم ؟!

مدل آستین مانتو ابر و بادی

مدل آستین مانتو ابر و بادی یکی از زیباترین و رایج ترین مدل آستین مانتو می باشد. خود مدل مانتو با پارچه ابر و بادی شامل مدل های زیادی است که در این میان با توجه به مدل مانتو، مدل استین مانتو ابرو بادی را نیز طراحی می کنند.

از مدل های معروف این نوع لباس می توان به مدل مانتو ابر و بادی دخترانه، دکمه دار، جلو باز، جلو بسته و جدید اشاره کرد. در این میان مدل استین پارچه ابروبادی در انواع متفاوت طراحی و دوخته می شود؛ که در این مقاله ما قصد داریم شما را با انواع آن آشنا کنیم.

مدل استین مانتو ابرو بادی

در این مطلب از مزون آنلاین دریمیس شما را با مدل مانتو ابروبادی استین کلوش، پفکی، کتی و … آشنا می کنیم. اما در ابتدا توضیحاتی در مورد این نوع پارچه منحصربه فرد می دهیم.

معرفی پارچه ابر و بادی

طرح ابرو بادی یا ماربل از ترکیب چند نوع رنگ در هم به وجود آمده است. در این نوع ترکیب از رنگ های متضاد یا نزدیک به یکدیگر استفاده می شود؛ از این رو طرح های خاص و جذاب را به وجود می آورند.

امروزه پارچه ابر و بادی که در آن ها نشانه های از رنگ های متضاد یا نزدیک به هم نیست و فقط به دلیل بافت منحصر به فردشان و داشتن سایه روشن به آن ها ابروبادی می گویند. از مشخصات بارز این نوع پارچه می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

  • نرم ولطیف بودن
  • خنک و نازک بودن
  • مناسب برای مدل مانتو تابستانی و بهاری و شومیز
  • ایجاد استایل های زیبا با این نوع
  • سریعا خشک شدن
  • داشتن ریزش و ایست زیاد
  • داشتن رنگ بندی های بالا
  • تنخو زیبای لباس های دوخته شده با پارچه ابرو بادی
  • ضدحساسیت بودن
  • آبرفت داشتن

پارچه ابروبادی

انواع پارچه ابر و بادی

با وجود گرم شدن ها در اواخر فصل بهار و شروع فصل تابستان، همه افراد به دنبال لباسی خنک و نازک هستند. پارچه ابرو بادی با این که خیلی وقت نیست که وارد بازار شده است ولی طرفدارن زیادی دارد. این نوع پارچه دارای رنگ بندی های روشن و شاد است که بسیار موثر در روحیه افراد است. در ضمن مدل استین مانتو ابروباد بسیار متنوع است. از انواع پارچه ابرو بادی می توان به موارد زیر اشاه کرد.

ابرو باد: مانند پارجچه ساتن براق هستند و از ترکیب رنگهای متضاد یا هم خانواده به وجود آمده اند. مناسب برای دوخت مانتو، شومیز، شال و روسری هستند.

الما: پارچه ای خنک، سبک، ضد چروک هستند.

برنوتی: خیلی کم کشی است و تمام نخ و خنک است، از این رو مناسب برای خرید مانتوهای تابستانه است.

شیمر: پارچه ای خشک، آهار دار، براق و سبک هستند. بیشتر برای دوخت مانتوهای فرم از آن ها استفاده می شود.

اسکودا و کیوی: دارای رنگ ثابت و تمام نخ است. لباس های دوخته شده با این نوع پارچه ها بدن نما نیستند و به دلیل ریزش، پوشش و تن خور زیبای دارند.

انواع مانتو ابر و بادی جدید

همانطور که گفته شد با این که این پارچه مدت زمان زیادی نیست که وارد بازار شده است ولی طرفدارن و شهرت زیادی پیدا کرده است. روز به روز مدل مانتو با پارچه ابر و بادی در طرح ها و مدل های جدیدی را به بازار ارائه می کنند. لازم به ذکر است مدل آستین مانتو ابر و بادی نیز بسیار شیک و امروزی است. در ادامه به معرفی چندین مدل جدید آن می پردازیم.

مدل مانتو با پارچه ابر و بادی

مدل مانتو ابروبادی دکمه دار

این مدل یکی از محبوب ترین مدل مانتو ابر و بادی جلو بسته است که با چندین دکمه شیک و زیا جلوی آن بسته شده است. این مدل مانتو ها معمولا از نوع فری سایز است که مناسب تمامی اندام ها می باشد.

مدل مانتو ابر و بادی جلو باز

امروزه مانتوهای جلو باز طرفدان زیادی پیدا کرده است. شما با پوشیدن این نوع مانتو آزادی عمل کافی را دارید و به راحتی می توانید در فصل تابستان بدون نگرانی از گرمای هوا به کارهای خود برسید. در ضمن مدل استین مانتو ابرو بادی در این نوع نیز بسیار راحت و بیشتر از مدل های چین دار است. 

مدل مانتو ابر و بادی جلو باز

مدل مانتو ابر و بادی دخترانه

معمولا این مدل را در رنگ ها روشن ها با طرح های جدید می دوزند. مدل لباس با پارچه ابر و بادی از نوع دخترانه شامل انواع شومیزها و شلوارهای تابستانی نیز می شود.

انواع مدل آستین مانتو ابر و بادی

به دلیل این که این نوع پارچه ویژگی ایست و ریزش دارد، می توان انواع مدل آستین مانتو با پارچه ابر و بادی را روی آن پیاده کرد. البته لازم به ذکر است که مانتوهای هستند که فقط قسمت آستین آن ها از نوع پارچه ابرو بادی می باشد که به مدل استین پارچه ابروبادی معروف هستند. در ادامه شما را با انواع مدل استین مانتو ابرو بادی آشنا می کنیم.

مدل استین مانتو ابروباد

مدل مانتو ابروبادی استین کلوش

این مدل آستین در بالا و قسمت بازو عادی می باشد و به تدریج گشاد می شود. بدون شک پوشیدن مانتو ابرو بادی با این مدل آستین احساس راحتی ویژه ای به شما می دهد.

مدل مانتو ابر و بادی استین کلوش

مدل مانتو با پارچه ابر و بادی آستین پفکی

 این مدل جز انواع مدل آستین مانتو ابر و بادی است که مناسب مانتوهای بهاره و سال نو می باشد. این نوع تن خور بسیار شیکی دارد.

مانتو ابرو بادی آستین گت دار

این مدل نیز نمونه های پر طرفدار است و بیشتر از نوع آستین های سه ربع است. این نوع را می توان در مدل مانتو ابر و بادی دخترانه اجرا کرد. این نوع از مدل های استین کشی می باشد.

مدل استین با پارچه ابروبادی

خرید و قیمت انواع مدل مانتو ابرو بادی در انواع مدل آستین های متفاوت

قیمت پارچه ابرو بادی نسبت به بقیه پارچه زیاد بالا نیست و قیمت آن از متری ۳۰ تا ۸۰ تومان متغییر است. بعضی از افراد اقدام به خرید پارچه و دوخت آن می کنند؛

اما افراد زیادی هستند که حوصله چندین بار مراجعه به خیاط را ندارند و از این رو با در نظر گرفتن طرح یقه و مدل آستین مانتو ابرو بادی اقدام به خرید مانتو با پارچه ابرو بادی می کنند. مدل مانتو ابر و بادی جلو بسته، جلو باز، دکمه دار و دخترانه از مدل های شیک این نوع پارچه است. 

مدل آستین مانتو با پارچه ابر و بادی

شما برای خرید این مدل مانتو ابرو بادی جدید می توانید به مزون آنلاین دریمیس؛ مرجع مزون های آنلاین مراجعه کنید. 

بسیار متشکریم که در این مقاله از مدل آستین مانتو ابر و بادی ( مدل استین مانتو ابرو بادی) ما را همراهی کردید. در قسمت نظرات تجربیات خود را یا مدل آستین مانتو با پارچه ابر وبادی در انواع دیگر را به معرفی کنید.

منبع: Pinterest

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن