چی بپوشیم ؟!لباس عروس

لباس عروس آستین دار

مدل لباس عروس آستین دار جدید یکی از انواع کاربردی مدل لباس عروس جدید است که هم نوعروسان خیلی لاغر و هم خیلی چاق می توانند از آن استفاده کنند؛ زیرا این لباس نواقص اندام را به خوبی پوشش می دهد. آستین داشتن یا نداشتن لباس عروس کاملا به سلیقه شما بستگی دارد ولی اگر مراسم شما در فصل پاییز یا زمستان برگزار می شود، بهتر است که یکی از مدل های لباس عروس آستین کلوش کوتاه یا حلزونی را انتخاب کنید.

این نوع لباس عروس در انواع مدل لباس عروس آستین دار پرنسسی، پفی، دنباله دار، ایرانی، توری و ساده، ساتن، شیک و جدید در بازار موجود است. در ادامه این مقاله سایت مزون آنلاین دریمیس شما را با این مدل و روش خرید لباس عروس ارزان قیمت آشنا می کنیم.

انواع لباس عروس آستین دار جدید اینستا

در حالت کلی لباس های که آستین دارند تاثیر زیادی در جذابیت افراد دارند و از این رو محبوبیت زیادی بین عروس خانم ها دارند. این لباس مانند مدل لباس شب آستین دار جدید کمک زیادی می کند تا این که لک ها و جوش ها روی بازوها به خوبی پوشانده شوند و شما با اعتماد به نفس بیشتری در مراسم تان شرکت کنید. برای طراحی آستین لباس عروس از مدل ها و پارچه های گوناگونی استفاده می کنند به عنوان مثال آستین سه ربع، آستین بلند، آستین کوتاه، آستین کلوش و .. نمونه های از آن است؛ که در جدول زیر به توضیح انواع آستین لباس عروس می پردازیم.

انواع مدل آستین  مشخصات و ویژگی های آن 
آستین ساده بی شیله و پیله است مناسب بیشتر افراد است.
استین کلوش مناسب خانم های که سینه، باسن یا بازوهای لاغر و کوچک دارند. 
مدل آستین کیمونو برای افرادی با شانه های پهن مناسب است.
مدل آستین دراپه بازوهای لاغر و کشیده مناسب است. 
استین فانوسی این نوع مدل فانتزی و دخترانه است.
خفاشی مناسب خانم های قد بلند و لاغر است.
آستین لباس عروس ژیگو برای خانم های ظریف با بازو و بالاتنه ظریف مناسب است.

لباس عروس آستین دار پفی

در بیشتر موارد این گونه تصور می شوند که به دلیل محفوظ و پوشیده بودن از ین نوع لباس عروس استفاده می کنند. اما در بعضی از مدل های این نوع لباس عروس می توان مدل های را پیدا کرد که از آستین برای جذابیت و زیبای پیراهن عروسی استفاده می کنند. 

لباس عروس آستین دار دنباله دار

لباس عروس های دنباله دار از مدل های است که هرساله طرح های جدیدی از آن روانه بازار می شود. این مدل را می توان با آستین حلقه ای یا آستین بلند ترکیب کرد و جدیدترین مدل لباس عروس با آستین را به وجود آورد. این نوع لباس عروس ۲۰۲۱ شیک موجب وقار هرچه بیشتر عروس خانم می شود.

لباس عروس آستین کلوش کوتاه و بلند

لباس‌های آستین کلوش که در دوران قرون وسطی توسط خانواده سلطنتی و اشراف پوشیده می‌شدند؛  توسط نمادهای سبکی مانند استیوی نیکس در دهه ۱۹۷۰، برای قرن‌ها بخشی از فرهنگ مد بوده است. امروزه این آستین‌های گشاد زیبا را می‌توان روی هر چیزی از مدل‌های براپ‌تاپ‌های شیک گرفته تا لباس‌های عروسی با الهام از سبک بوهمیایی مشاهده کرد. علاوه بر این لباس عروس آستین حلزونی امروزی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تنوع های زیادی از این روند ماندگار از طرح‌های تمیز و مدرن گرفته تا سیلوئت‌های برجسته و دراماتیک را شامل می‌شوند.

لباس عروس آستین کوتاه پفی

چه به دنبال منحصر به فرد شدن در روز عروسی خود باشید و چه به دنبال طراحی های الهام گرفته از سبک های قدیمی هستید، لباس عروس های با آستین پفی کوتاه برای هر نوع عروسی انتخابی چشم نواز هستند. برای عروس‌هایی که سبک جسورانه‌ای دارند، آستین‌های اغراق‌آمیز توری و مخملی همیشه گزینه‌ای برجسته هستند.

لباس عروس آستین دار ایرانی

در این مدل از لباس عروس از آستین های بلند استفاده می کنند  و از این طریق موجب پوشیدگی هرچه بیشتر لباس می شوند. اگ جشن عروسی شما مختلط است و شما به دنبال لباس عروس پوشیده و شیکی هستید می توانید این مدل را انتخاب کنید. این نوع جز مدل لباس عروس آستین دار ساده است و بیشتر عروس خانم ها به دلیل مسائل فرهنگی و مذهبی در کشور آن را انتخاب می کنند.

لباس عروس استین دار یقه قایقی

همانطور که مدل آستین در زیبای شما نقش دارد؛ مدل یقه دارای اثربخشی بیشتری است. یقه قایقی همانطور که از نامش پیداست، به شکل قایق بوده و بسیار ظریف است. این یقه برای لباس مجلسی و عروس بسیار مناسب است. به طور کلی لباس عروس با این مدل یقه مناسب این دسته از افراد است:

 • نقطه ثقل آن روی گردن و شانه است؛
 • گردن را کوتاه تر نشان می دهد؛
 • به پهنای شانه اضافه شده و بالاتنه را پهن تر می کند؛
 • برای افرادی با گردن لاغر و کشیده مناسب است؛
 • برای افرادی با شانه کوچک و بالاتنه ظریف مناسب است.

لباس عروس آستین دار توری

معمولا قسمت آستین ها این مدل پیراهن عروس را با پارچه های گیپور یا دانتل می دوزند. عروس خانم ها تپل با باروهای چاق می توانند بتوسط نقش و نگار موجود دراین نوع پارچه، پاقی خود را مخفی کنند. در بعضی از موارد نیز عروس خانم های که به دنبال لباس عروس ساده هستند می توانند لباس عروس آستین دار ساده را انتخاب کنند یا این که دنبال خرید لباس عروس یقه دلبری آستین دار باشند.

مدل لباس عروس آستین دار شیک مناسب چه عروس هایی است؟

بدون شک هر دختر خانمی رویای زیبا شدن در شب عروسی خود را دارد. لباس عروس دارای سبک های متنوعی بوده که هر روز بر مدل های آن نیز اضافه می شود. لباس عروس با آستین از جمله مدل های است که در بیشتر دوران ها مد می باشد و در هر حالتی زیبای خود را دارد. در ادامه از این مطلب سایت دریمیس شما را با این موضوع که این لباس مناسب چه کسانی است، آشنا می کنیم.

داشتن نقص یا مشکلی در بالاتنه باشند.

بعضی از افراد دارای جوش یا لک های پوستی یا این که وجود بخیه در بالاتنه هستند. این نوع لباس عروس به دلیل داشتن استین از نمایش این نوع نواقص جلوگیری می کند.

دارای سینه های بزرگ یا کوچک باشند.

در حالت کلی سینه های بزرگ موجب جابه جا شدن و به هم ریختگی فرم لباس تان می شود و از طرف دیگر سینه های کوچک موجب بد جلوه دادن اندام شما می شود. شما برای انتخاب زیباترین مدل لباس عروس استین دار جدید می توانید جذاب ترین عروس در شب عروسی تان باشید.

شانه های گوشتی یا لاغر داشته باشند.

در مواردی که شما شانه جمع شده و لاغری دارید بهتر است که از لباس عروس یقه دلبری آستین دار استفاده کنند و شانه های گوشتی نیز برای پوشیدن و کم حجم نشان دادن شانه خود بهتر است از مدل لباس عروس با آستین استفاده کنند.

دارای خالکوبی در قسمت بازوها باشند.

بعضی از افراد خالکوبی را دوست دارند و آن را موجب جذابیت بیشتر خود می دانند. اما واقعیت جامعه این است که بهتر است به بوسیله پیراهن عروس های پوشیده آن را بپوشانید.

زیر بغل سیاهی داشته باشند.

ممکن است بنا بر دلایل مختلفی زیر بغل شما بد رنگ و بد فرم باشد، پس برای پوشاندن این ناحیه باید از لباس عروس با آستین استفاده کنید.

بازوهای بزرگ داشته باشند.

این قسمت از اندام جز بخشی از بدن است که بسیار به چشم می آید. اگر این ناحیه کمی بزرگ باشد موجب می شود تا در فیلم عروسی چاق به نظر برسید. لباس عروس های که دارای آستین های دانتل یا گیپور هستند باعث می شود شما را لاغرتر نشان دهد.

خرید و قیمت لباس عروس آستین دار جدید و شیک

لباس عروس با آستین جز پیراهن عروس های محبوب و پرطرفدار در بین عروس خانم های ایرانی و حتی اروپایی است. شما اگر به مدل مدل های خاص از استین هستید می توانید  مدل لباس عروس آستین دار توری، پفی، پوشیده، ایرانی، ساده و دنباله دار را انتخاب کنید. شما برای خرید لباس عروس می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان “ مزون لباس عروسمراجعه کنید.

 

منبع: Pinterest، brides.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

 1. بازوهام درشته میخام برای عروسیم مدل لباس عروس استین دار بپوشم به من با این این ویژگی اندامی میادش

  1. بله عزیزم. ممنوعیت برای استفاده از این مدل ندارید.
   در حالت کلی افرادی که دارای بازوهای درشت یا نقصی در قسمت بالاتنه می باشند؛ بهترین کاندید برای خرید لباس عروس با آستین هستند.

 2. مراسم عقد داداشم بود
  مدل لباس مجلسی آستین دار حریر پوشیدم خیلی بهم میومد و همه ازم تعریف کردن
  پیشنهاد می کنم شمام از این مدل استفاده کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن