چی بپوشیم ؟!لباس عروس

مدل لباس عروس توری جدید

مدل لباس عروس توری جدید نوعی از پیراهن عروسی است که هر دختر خانمی در دوران مجردی در رویای آن است. این مدل لباس عروس جدید شما را بسیار خوش استایل و زیبا می کند. زیبای این لباس تا حدی است که آن را جدیدترین مدل لباس عروس ۲۰۲۱ می دانند.

این لباس مانند مدل لباس عروس پرنسسی یا پف دار یکی از شیک ترین لباس های است که هر خانمی در طول زندگی خود می پوشد. لباس عروس را با پارچه های گوناگونی مانند گیپور، دانتل و تور و … دوخته می شود. بدون شک نوع پارچه در قیمت لباس عروس تاثیرگذار است. در ادامه این مقاله از مزون آنلاین دریمیس شما را با لباس عروس توری آشنا می کنیم.

انواع مدل لباس عروس توری جدید ۱۴۰۰

این نوع پیراهن عروس جز مدل های است که قدیمی نمی شود و همواره شما با دیدن عکس های عروسی خود از انتخاب تان لذت می برید. استفاده از پارچه توری در مدل های گوناگون پیراهن عروس کاربرد دارد. در ادامه شما را با آن آشنا می کنیم.

مدل لباس عروس دنباله دار با تور بلند

مدل لباس عروس پرنسسی

مدل لباس عروس ایرانی جدید

لباس عروس 2021

لباس عروس آستین دار

مدل لباس عروس پف دار

جدیدترین مدل لباس عروس 2021

لباس عروس توری 1400

مدل لباس عروس توری جدید 2021

شیک ترین لباس عروس توری

لباس عروس ایرانی جدید

به طور کلی عروس خانم های ایرانی بیشتر به دنبال لباس های مجلل و کار شده با پارچه های دانتل یا کاردست هستند. اما امروزه بیتشر نوعروسان به دنبال مدل های ساده می باشند. در ضمن لباس عروس پوشیده و محجبه از نمونه های است که کاملا با فرهنگ و عقاید مذهبی ایرانیان هماهنگی دارد.

مدل لباس عروس پرنسسی

این نوع که جز مدل لباس عروس پف دار است، با داشتن دامن چین دار و پف دار خود مناسب برای تمامی اندام هاست. این نوع یکی از مدل لباس عروس ۲۰۲۱ می باشد. برای این که شما آزادی عمل کافی را داشته باشید و حمل آن برای شما آسان باشد، دامن آن را با تور می دوزند. این مدل شانه، دستان و سینه را نشان می دهد و  کمر و باشن را مخفی می کند.

لباس عروس ساده

خیلی از عروس خانم ها هستند که زیبایی را سادگی می بینند. شما می توانید پارچه ساتن و توری را با یکدیگر ترکیب کنید و استایل فوق العاده ای برای خود ایجاد کنید. این مدل را جز لباس عروس های اروپایی می دانند که چند وقتی است چشم نوعروسان ایرانی را به خود محصور کرده است.

لباس عروس آستین دار

این نوع جز مدل های پوشیده و پرطرفدار است که بیشتر عروس خانم ها آن را انتخاب می کنند. معمولا آستین آن را با تورهای طرح دارمی دوزند و از این رو زیبایی لباس را چند برابر می کند.

لباس عروس دنباله دار با تور بلند

این نوع جز ترندهای محبوب سال می باشد که شما می توانید با توجه به قد و وزن خود یکی از مدل های خود را انتخاب کنید. در ضمن تنوع این مدل بسیار بالاست.

در این مطلب از سایت مزون آنلاین دریمیس به عنوان مزون لباس عروس، با مدل لباس عروس توری جدید آشنا شدید. شما برای خرید لباس عروس و مشاهده لباس عروس ساده، آستین دار، پرنسسی، پف دار و ایرانی می توانید به سایت این مجموعه مراجعه نمایید. این مجموعه دارای جدیدترین مدل لباس عروس ۲۰۲۱ می باشد.

منبع: pinterest

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن