چی بپوشیم ؟!لباس عروس

مدل لباس عروس صدفی جدید

امروزه مدل لباس عروس صدفی جدید به دلیل رنگ و مدل زیبای آن بین تازه عروسان محبوب شده است. این نوع از مدل لباس عروس جدید از لحاظ رنگ دارای نگ کمی روشن تر از سفید است و رنگی فوق العاده خاص و شیک است.

مدل لباس عروس صدفی جدید 2021

از آن جایی که دوخت این مدل لباس عروس ۲۰۲۱ به ظرافت های خاصی نیاز دارد از بهترین طراحان و خیاطان برای دوخت آن استفاده می کنند. در ادامه از این مقاله سایت مزون آنلاین دریمیس شما را با این نوع و قیمت لباس عروس بیشتر آشنا می کنیم.

مدل لباس عروس دکلته جدید

مدل لباس عروس صدفی جدید دخترانه

این مدل لباس عروس از مدل های بسیار شیک و زیبای لباس عروس است و به دلیل طرح صدفی که روی کمر یا یقه آن است، به این اسم خوانده می شود. در بعضی از موارد نیز از دامن های دنباله دار استفاده می کنند.

لباس عروس صدفی مدل ماهی

یکی از مدل های این نوع، لباس عروس دکلته جدید است که موجب جذابیت چند برابری شما می شود و مناسب خانم های که بالاتنه ظریف و خوش فرمی و همچنین سینه های متوسط دارند. در بعضی از موارد مدل های گوناگون لباس عروس با یکدیگر ترکیب می کنند و لباس شیکی را به وجود می آورند. به عنوان نمونه می توان لباس عروس دکلته پرنسسی را نام برد. همواره مدل لباس عروس پرنسسی جدید طرفداران خاص خودش را دارد. در ادامه شما را با چند نکته برای خرید لباس عروس دکلته آشنا می کنیم.

  • بدون نقص بودن بالاتنه به دلیل طراحی و برش خاص یقه آن
  • داشتن سینه های نه کوچک و نه بزرگ
  • نداشتن شانه های گوشتی
  • نداشتن خالکوبی در قسمت بالاتنه، سینه و بازوها
  • نداشتن زیر بغل سیاه
  • نداشتن بازوهای بزرگ

لباس عروس دکلته پرنسسی

مدل لباس عروس صدفی جدید و شیک

خرید اینترنتی و قیمت لباس عروس

در حالت کلی مدل لباس عروس صدفی جدید به دلیل رنگ و طراحی زیبایش مناسب مراسماتی مانند بله برون، عقد و عروسی است. این نوع لباس عروس در مدلهای گوناگون مانند لباس عروس مدل ماهی یا پرنسسی موجود است.

مدل لباس عروس صدفی جدید دخترانه

جدای از مدل این نوع پیراهن عروس می توان به رنگ خاص صدفی آن نیز اشاره کرد. به عنوان نمونه برای لباس عروس مدل اسکارلت بهتر است که از پارچه های ساتن، حریر و اطلس به رنگ سفید صدفی استفاده شود.

لباس عروس مدل اسکارلت صدفی

مدل لباس عروس صدفی جدید2021

 در صورتی که شما قصد خرید لباس عروس اینترنتی را دارید یا این که یم خواهید از قیمت لباس عروس ۲۰۲۱ مطلع شوید می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان ” مرجع مزون های آنلاین” مراجعه کنید. این مجموعه در زمینه فروش لباس عروس دکلته جدید و مدل لباس عروس جدید در تهران و سایز استان های کشور ها به صورت آنلاین فعالیت می کند.

بسیار متشکریم که تا پایان مقاله مدل لباس عروس صدفی جدید ما را همراهی کردید. در صورتی که پیشنهاد یا سوالی دارید در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذاید.

منبع: Pinterest

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن