چی بپوشیم ؟!لباس عروس

مدل لباس عروس عقد جدید

مدل لباس عروس عقد جدید جز متنوع ترین مدل لباس عروس جدید موجود در بازار است. از دغدغه بزرگ دختر خانم ها در روز عروسی شیک پوشی آنان است. لباس های عقد از لحاظ رنگ در طیف گسترده ای وجود دارد. لباس عروس ها بیشتر به رنگ سفید وجود دارند اما لباس های شب عقد در رنگ های متفاوت مانند لباس عقد صورتی در بازار موجود است.

مدل لباس عقد محضری

انتخاب مدل لباس عقد عروس جدید به اندازه خرید لباس عروس مهم است. شما قرار است در اولین مراسم مهم تان با فامیل همسرتان آشنا شوید، پس اهمیت دارد که برای انتخاب لباس خود وسواس داشته باشید.

مدل لباس شب عقد جدید

شما برا این که خوش پوش و شیک به نظر برسید می توانید از ست لباس عقد محضری عروس و داماد استفاده کنید. یان کار نیازمند رعایت اصولی است که در ادامه از این مقاله سایت مزون آنلاین دریمیس شما را با آن آشنا می کنیم.

راهنمای خرید مدل لباس عروس عقد جدید

نوعروسان برای مراسم خود می توانند از لباس عقد ساده و شیک یا لباس مجلسی های پر زرق و برق استفاده کنند. در کل شما باید لباسی را انتخاب کنید که با پوست و فرم بدنی شما متناسب باشد، از این طریق است که شما می توانید استایل خوش فرم تری داشته باشید. شما برای انتخاب این نوع لباس مهم باید نکات زیر را در نظر بگیرید.

مدل لباس عقد عروس ایرانی

انتخاب مدل لباس متناسب با نوع مراسم

پیش از خرید لباس عقد باید بدانید که وسعت مراسم شما چقدر است و براساس آن و فهنگ خانوادگی خود و همسرتان مدل جدید لباس عقد برای عروسی را انتخاب کنید.

مدل لباس عقد عروس ایرانی

اگر مراسم شما بزرگ است باید از مدل لباس شب عقد جدید استفاده کنید. اگر مراسم شما کوچک و تعداد مهمانان شما کمک است بهتر است از یک لباس عقد ساده استفاده کنید.

انتخاب مدل لباس عقد عروس متناسب با فرم بدن

توجه به این مورد بسیار مهم است، شاید خیلی از لباس ها زیبا و شیک باشند اما با توجه به فرم بدنی شما تن خور زیبایی نداشته باشند.

مدل لباس عقد جدید

اگر شما ریز اندام هستید بهتر است که از لباس های کوتاه و پف دار استفاده کنید. اگر شما چاق هستید، لباس های را انتخاب کنید که درست اندازه اندام شما باشد. لباس های گشاد این خانم ها را چاق تر نشان می دهد و برای پوشاندن بازوهای چاق خود لباس های آستین دار استفاده کنید.

انتخاب مدل لباس عقد عروس متناسب با رنگ پوست

سازگار بودن رنگ لباس با پوست شما دارای اهمیت زیادی است. به عنوان مثال خانم های که دارای رنگ پوست تیره هستند بهتر است که لباس های خیلی روشن به تن نکنند.

لباس عقد صورتی

در ضمن لباس های بسیار تیره هم آن ها را بد جلوه می دهد. این مسئله برای عروس دامادهای با پوست روشن نیز صدق می کند. این گونه افراد هم نباید به دنبال خرید لباس عروس برای عقد با رنگ روشن باشند.

انتخاب مدل لباس عروس عقد جدید متناسب با قد

برای این شما خوش قامت به نظر برسید باید با توجه به قد خود لباسی را انتخاب کنید. به عنوان نمونه عروس خانم های قد بلند به دنبال لباس های باشند که بلندی آن تا زیر زانو باشد و آن را شیک تر نشان می دهد. همچنین لباس های بلند برای نوعرسان کوتاه قدتر مناسب است.

مدل لباس عروس عقد جدید

ست لباس عقد عروس و داماد

هماهنگ کردن لباس عروس و داماد نشات گرفته از ذوق و سلیقه دو طرف برای مرسم شان می شود. نحوه ست کردن به گونه ای نیست که فقط رنگ لباس دو تن یکی باشد.

ست لباس عقد عروس و داماد

همین که المان های مانند طرح پارچه یا هارمونی رنگ یکسان داشته باشد، کفایت می کند. معمولا ست لباس عقد محضری عروسو داماد دارای هارمونی مختصر و زیبایی می باشد. در بعضی از مواقع فقط وجود یک پارامتر کوچک برای ست کردن کفایت می کند.

خرید اینترنتی و قیمت مدل لباس عروس عقد جدید

همانطور که گفته شد خرید مدل لباس شب عقد جدید دارای اهمیت زیادی است و با توجه به انواع مدل های متنوع آن که شامل لباس عقد محضری، ساده و شیک و صورتی می باشد، کار سختی است.

مدل لباس عقد محضری

این نوع مدل لباس عقد عروس ایرانی در رنگ های روشن مانند آبی، یاسی، صورتی، کرمی و … است و همچنین در انواع مدل های دنباله دار، پرنسسی، آستین دار، کارشده با گیپور  و دکلته در بازار موجود است. از این طریق می تواند همه عروس خانم ها لباسی متناسب با سلیقه خود را پیدا کنند.

بسیار متشکریم که تا انتهای مقاله مدل لباس عروس عقد جدید ما را همراهی کردید. درصورتی مه قصد خرید لباس عروس یا خرید لباس عقد دارید می توانید به سایت مزون آنلاین دریمیس به عنوان  “مرجع مزون های آنلاین” مراجعه کنید.

منبع:Pinterest

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن