چی بپوشیم ؟!لباس عروس

مدل لباس عروس ملکه ای

مدل لباس عروس ملکه ای جز لباس عروس های خاص  منحصربه فرد است. این نوع مدل لباس عروس جدید جز پیراهن عروس های جذاب است که بیشتر به صورت آستین دار و دارای دامنی دنباله دار هستند. این نوع جز مدل لباس عروس پوشیده است که کمک زیادی می کند تا شما مانند ملکه ای زیبا در میان مهمان بدرخشید.

این مدل لباس عروس بیشتر مناسب افراد سن بالاست و می تواند برای آن ها انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. مدل لباس عروس یقه ملکه ای یا یقه دلبری از نمونه های پرفروش این لباس است. در ادامه از این مقاله سایت مزون آنلاین دریمیس شما را با انواع مدل لباس ملکه ها آشنا می کنیم.

عکس جدیدترین مدل لباس عروس ملکه ای

لباس عروس ثریا همسر محمد رضا شاه
لباس عروس ثریا همسر محمد رضا شاه

لباس عروس مدل ملکه ای

مدل لباس عروس ملکه ای جدید

مدل لباس عروس ملکه ای 2021

مدل لباس عروس پوشیده

مدل لباس عروس آستین دار

مدل لباس عروس ملکه الیزابت دوم
مدل لباس عروس ملکه الیزابت دوم
مدل لباس عروس کیت میدلتون
مدل لباس عروس کیت میدلتون
مدل لباس عروس ملکه انگلیس
مدل لباس عروس ملکه انگلیس

لباس عروس مدل ملکه ای

امروزه در دنیای مد و فشن، لباس عروس پرنس ها و افراد مشهور مانند سلبریتی ها واعضای خانواده های سلطنتی مورد توج طراحان لباس عروس قرار گرفته است. این افراد از قبل برای دوختن و خرید لباس عروس با طراحان و مشاوران به نام در این زمینه گفت و گو می کنند. در ادامه تعدادی از لباس عروس های سلطنتی معروف را به شما معرفی می کنیم.

لباس عروس ملکه ویکتوریا

ملکه ویکتوریا در راستای ازدواج با پسر عموش لباس عروس سفید را انتخاب کرد که پایه گذار لباس عروس به رنگ سفید شد. طراحی این لباس عروس را مدرسه طراحی سلطنتی انجام داد. این لباس عروس از اطلس ساده و کرم رنگی دوخته شده است که برای تزئین آن از توردوزی های کار دست استفاده کرده اند. دنباله این مدل لباس عروس ملکه ای ۵.۵ متر بوده است.

لباس عروس کیت میدلتون

این نوع لباس عروس در سال ۲۰۱۱ ییک از زیباترین لباس عروس های پرنسس ها در دنیا است. طراح لباس عروس کیت میدلتون تلاش کرده است تا تلفیقی از سنت و مدرنیته را در طراحی خود ایجاد کند.

مدل لباس عروس ملکه انگلیس دارای آستین های بلند با نوار توری است. طراح این لباس سارا برتون از برند الکساندر مک کوئین است. ارزش این نوع لباس عروس حدود ۳۸۸ هزار دلار است.

لباس عروس ملکه ایران

در این میان می توان لباس عروس ملکه ثریا همسر محمد رضا شاه را نمونه های از زیباترین لباس عروس ملکه ها در سال ۱۹۵۱ اشاره کرد. این نوع لباس طراحی برند کریستین دیور بوده که با ۲۰ هزار پر و ۶ هزار الماس طراحی شده است.

لباس عروس ملکه الیزابت دوم

الیزابت ملکه فعلی انگلیس در سال ۱۹۴۷ با شاهزاده فلیپ دوک ادینبورو ازدواج کرد. این لباس با گل های نقره کوچک و بزرگی روی تور ۱۵متری آن تزئین شده است و از این رو موجب جلب توجه بیشتر طراحان لباس به آن شده است. این لباس تزئین شده با ده هزار مروارید، توسط نورمن هارتنل طراحی شده است.

خرید و قیمت جدیدترین مدل لباس عروس ملکه ای

افراد مشهور و پرنس ها همواره می دانستند که لباس خود را چگونه انتخاب کنند تا همیشه مد باشد و در طراحی از آن بهترین برند ها و طراحان استفاده می کردند. در ضمن لباس عروس مدل یقه ملکه ای از مدل های محبوب در این نوع است که مناسب عروس خانم های با بالاتنه زیبا است که بعضی از افراد نیز برای شرکت در مجالس از مدل لباس مجلسی ملکه ای به دلیل پوشیدگی آن استفاده می کنند.

شما برای خرید لباس عروس می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان ” مرجع مزون های آنلاین” مراجعه کنید. شما از طریق این مجموعه می توانید زیباترین و شیک ترین مدل لباس عروس ملکه ای را مشاهده و قیمت لباس عروس ها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین آن را خریداری کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن