چی بپوشیم ؟!لباس عروس

لباس عروس پوشیده

مدل لباس عروس باحجاب جدید

لباس عروس پوشیده یکی از متداول ترین و دوست داشتنی ترین مدل لباس عروس جدید است. شما با خرید لباس عروس با حجاب می توانید ظاهر خاصی داشته باشید و در ضمن با توجه به تنوع بالای آن می توانید شیک ترین مدل را انتخاب کنید.

بدون شک آرزوی هر عروس خانمی در رویایی ترین شب زندگی اش این است که با زیباترین ظاهر در مراسم خود دیده شود. هر شخص جدای از این که باید براساس فرم اندام و قد خود لباسی را انتخاب کند باید با توجه به فرهنگ و آداب و رسوم خود نیز مناسب ترین لباس را انتخاب کرده تا مورد مقبولیت عمومی قرار گیرد. با توجه به این که کشور ایران دارای فرهنگ اسلامی است، لباس عروس اسلامی به عنوان بهترین لباس از لحاظ پوشیدگی و حجاب برای آن هاست.

از مدل لباس عروس با حجاب می توان به مدل لباس عروس پوشیده پفی، پرنسسی، ایرانی، رنگی،ساتن، دنباله دار و ساده اشاره کرد. در ادامه از مقاله مزون آنلاین دریمیس شما را با انواع جدیدترین و شیک ترین مدل های آن آشنا می کنیم، تا بتوانید اقدام به خرید لباس عروس محجبه ایرانی شیک و جدید کنید. 

 

انواع مدل لباس عروس پوشیده شیک و جدید ۲۰۲۱

امروزه استفاده از لباس های پوشیده بسیار رواج یافته است و در سراسر دنیا طرفداران خاص خودش را دارد. از نمونه های می توان به مدل لباس مجلسی پوشیده جدید و شیک ۲۰۲۱ و مدل لباس نامزدی پوشیده جدید اشاره کرد که خانم های خوش سلیقه برای شرکت در مهمانی های رسمی از آن استفاده می کنند. این نوع پوشیدگی وارد عرصه لباس عروس شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. در ادامه ابتدا شما را با انواع پارچه لباس عروس باحجاب جدید و سپس انواع آن آشنا می کنیم.

انواع پارچه مشخصات
پارچه کرپ داشتن تنخور عالی و نشان دادن پستی و بلندی های بدن
پارچه حریر برای لباس عروس های دنباله دار و کارشده 
پارچه ارگانزا برای پف دادن لباس عروس 
پارچه تور برای لایه رویی لباس و پرچین کردن دامن
پارچه شیفون حریر مانند و حالت مات دارد و برای لایه رویی لباس

 

لباس عروس پوشیده 2021

لباس عروس پوشیده و شیک

لباس عروس پوشیده ایرانی

لباس عروس پوشیده اروپایی

لباس عروس پوشیده ساده

لباس عروس با حجاب

لباس عروس محجبه ایرانی

لباس عروس پوشیده جدید
لباس عروس پوشیده جدید

لباس عروس پوشیده پفی

مدل لباس عروس پوشیده ایرانی

همانطور که در ابتدا مطلب گفته شد ایرانیان براساس فرهنگ و عقاید مذهبی خود برای شرکت در مهمانی ها به دنبال مدل لباس شب پوشیده جدید هستند. این نوع تمایل به پوشیدگی وارد حوزه لباس عروس شده است و موجب به وجود آمدن  لباس عروس شیک شده است. از این رو امروزه یکی از لباس عروس های معروف و پرفروش در ایران مدل لباس عروس محجبه ایرانی می باشد.

مدل لباس عروس محجبه اروپایی

شاید تصور خیلی از افراد این باشد که عروس های غربی به دنبال خرید لباس عروس های باز مانند دکلته باشد. اما در بین عروس های اروپایی مدل لباس عروس جدید و پوشیده طرفدارن زیادی دارد. سادگی، طراحی زیبا و احساس راحتی در این نوع لباس عروس موجب می شود که آن را انتخاب کنند.

اگر شما قصد خرید لباس عروس محجبه را دارید برای دیدن مدل های بیشتر اینجا کلیک کنید.

لباس عروس پوشیده با کلاه

از ویژگی بارز و دوست داشتی این نوع پیراهن عروس در نوع کلاه دار می توان به این مودرد اشاره کرد که شما با پوشیدن آن دیگر نیازی به پوشیدن شنل و چادر ندارید. از این رو عروس خانم ها بدون هیچ دغدغه ای می توانند از آن در عروسی های مختلط استفاده کنند. از خصوصیت دیگر آن می توان از استفاده آن در فصل زمستان اشاره کرد.

لباس عروس باحجاب در انواع ساده و کارشده در بازار موجود است که شما بنا بر سلیقه خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. معمولا برای زیباتر ظاهر شدن روی قسمت کلاه این نوع لباس عروس اسلامی از سنگ دوزی و مروارید دوزی استفاده می کنند.

لباس عروس پوشیده ساده

بیشتر لباس های عروسی ایرانیان از نوع مدل های کارشده می باشد، پس اگر عروس خانمی بخواهد در کنار رعایت اصول فرهنگی، خاص نیز باشید. می توانید از این مدل لباس عروس با حجاب نیز استفاده کنید. این نوع استایلی منحصر به فرد و  شیک به عروس خانم ها می دهد.

لباس عروس پوشیده ساتن

در ابتدای امر لازم به ذکر است که پارچه ساتن از دسته پارچه های حساس است که خیلی زود چروک می شود، پس نیاز به مراقبت زیادی دارد. با توجه به این که پارچه ساتن موجب سادگی لباس می شود، این مدل لباس عروس محجبه ایرانی مناسب نوعروسانی است که طرفدار سادگی هستند. برای کاهش این سادگی می توانید آن را با گیپور و دانتل ترکیب کنید.

لباس عروس پوشیده پرنسسی

به طور کلی لباس عروس های پرنسسی مناسب تمامی خانم ها با تمامی فرم اندام است، لذا پیدا کردن تمامی مدل های پیراهن عروس در این مدل کاری بس آسان است. مدل لباس عروس پوشیده پفی هیچ گاه از مد نمی روند و آررزوی هر دختر خانمی است تا در جشن عروسی خود پرنسس باشد. این نوع لباس عروس کلاسیک داراری دامنی پف دار است که بزرگی پایین تنه را می پوشاند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع پیراهن عروس اینجا مراجعه کنید. 

مدل لباس عروس پوشیده رنگی

به طور کلی پیراهن عروس های رنگی را عروس خانم های جسور انتخاب می کنند که علاقه ندارند از لباس های که همه استفاده می کنند، استفاده کنند. آن ها همیشه به دنبال تمایز هستند و دوست دارند در مهم ترین مجلس خود این وجه تمایز را نشان دهند. این نوع نوعروسان باید در فصل گرم سال، از رنگ های گرم و در فصل سرد سال از رنگ های سرد استفاده کنند. مدل پوشیده ان در برابر لباس عروس بی حجاب جدید قرار دارد که وقار شما را بهتر نشان می دهد.

مدل لباس عروس پوشیده دنباله دار

این مدل لباس یکی از پرطرفدارترین مدل هاست و جدای از جذابیت و زیبایی خاصش دارای جنبه رویایی نیز است. البته لازم به ذکر است که اگر شما برای مراسم خود رقص گروهی دارید، مناسب نیست. این نوع لباس در انواع آستین دار و بدون آستین در بازار موجود است که نوع لباس عروس آستین دار پوشیدگی لازم را دارد و بیشتر عروس خانم ها آن را انتخاب می کنند.

بهترین طراحان لباس های عروس محجبه لبنانی

حتی خانم های بی حجاب نیز علاقه دارند تا از لباس عروس باحجاب استفاده کنند زیرا نواقص اندام آن ها را تا حدودی می پوشاند. این نوع لباس تا حدودی به یک ترند در صنعت مد و پوشاک تبدیل شده است و طراحان زیادی در نمونه کارهای خود این نوع پیراهن عروس را دارند. در ادامه شما را با چند طراح معروف در این زمینه آشنا می کنیم:

  • زهیر مراد
  • سعید کبیسی
  • جورج هوبیکا
  • جمی معلوف

خرید لباس عروس پوشیده ۲۰۲۱ از مزون لباس عروس محجبه

اگر شما عروس کوتاه قدی هستید و نگران این موضوع می باشید که لباس عروس باحجاب جدید تن خور زیبا و شیک برای شما نداشته باشد می توانید از کفش مجلسی پاشنه بلند استفاده کنید تا وقار شما را زیباتر جلوه دهد. البته لازم به ذکر است که شما در انتخاب میزان پاشنه کفش نباید افراط کنید.

اگر شما قصد اطلاع از قیمت و خرید لباس عروس محجبه و اسلامی دارید می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان ” مزون لباس عروس” مراجعه کنید. شما از طریق مراجعه به سایت به مثابه مزون لباس عروس محجبه می توانید انواع لباس عروس با حجاب را مشاهده کنید و به صورت اینترنتی اقدام به خرید لباس عروس کنید.

در این مجموعه این نوع پیراهن عروس در انواع لباس عروس پوشیده جدید، ساده، با کلاه، پفی، پرنسسی، ایرانی، رنگی، ساتن و دنباله دار در بازار موجود است. در واقع این نوع پوشیدگی اختلالی در مدل انتخابی شما ایجاد نمی کند.

منبع: Pinterest

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن