چی بپوشیم ؟!لباس عروس

مدل لباس عروس چاق جدید

انتخاب مدل لباس عروس چاق جدید کار بسیار سخت و دشواری است و باید برای انتخاب آن نکات زیادی را مد نظر گرفت. این نوع از مدل لباس عروس جدید را حتما باید با توجه به فرم اندام خود انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

همه عروس خانم ها دوست دارند در بهترین شب زندگی شان خوش پوش و خوش فرم به نظر برسند. این مسئله به بزرگ ترین دغدغه عروس های چاق برای خرید لباس عروس است.

لباس عروس برای افراد خیلی چاق

لباس عروس برای افراد تو پر دارای مدل برش و یقه مناسب است و به گونه ای است که عیب ها و نواقص اندام شما را به خوبی پوشش می دهد.

در ادامه از این مقاله مزون آنلاین دریمیس شما را با انواع و قیمت لباس عروس برای افراد خیلی چاق آشنا می کنیم. در ادامه با ماهمراه باشید.

انواع مدل لباس عروس جدید برای افراد چاق

لباس عروس در انواع طرح های متفاوت و جدید در بازار موجود است. اما مشکل اصلی این است که بیشتر لباس عروس ها برای افراد لاغر طراحی می شود. اما با این حال شما با کمی ریزبینی و در نظر گرفتن قد خود می توانید لباسی را انتخاب کنید که اندام شما را ظریف تر نشان دهد.

لباس عروس برای افراد تو پر

لباس عروس برای افراد چاق و قد بلند

عروس خانم های چاق باید روش درست لباس پوشیدن و اعتماد به نفس لازم را داشته باشند. در این میان لباس عروس های که دارای تزئینات بیشتری است برای این دسته مناسب تر است زیرا موجب می شود تا توجه اطرافیان را به لباس تا چاقی اندام جلب کند.

مدل لباس عروس جدید برای افراد چاق

کمر لباس بهترین فضا برای داشتن تزئینات است. اگر شما عروس خانم قد بلندی هستید ولی پایین تنه چاقی دارید بهتر است که لباس را انتخاب کنید که از زیر سینه گشاد شود و از این طریق چاقی در زیر پف لباس پنهان می شود.

لباس عروس برای افراد چاق و قد کوتاه

این دسته از افراد باید از پوشیدن و خرید لباس عروس های با دامن پف دار (لباس عروس پرنسسی) خودداری کنند زیرا این مدل موجب می شود تا شما را کوتاه تر نشان دهد. لباس عروس مناسب افراد چاق و قد کوتاه مدل لباس های است که با فرم A  باشد. این مدل دارای بالاتنه تنگ و پایین تنه گشاد در قسمت های شکم، ران و باسن هاست.

لباس عروس چاق شیک

جنس لباس عروس چاق شیک

 • تور
 • ساتن
 • پلی استر
 • گیپور
 • شیفون
 • ارگانزا
 • ابریشم
 • سیلک

مدل یقه لباس عروس چاق جدید

یقه این مدل لباس ها نباید زیاد باز یا بسته باشد و بهترین یقه لباس عروس سایز بزرگ مدل یقه دلبری است. این مدل جز نمونه های پرطرفدار است. لازم به ذکر است که لباس عروس های دنباله دار این نوع اندام را درشت تر نشان می دهد. پس عروس خانم ها درشت اندام باید از پوشیدن آن صرف نظر کنند.

لباس عروس سایز 52

مدل آستین لباس عروس مناسب افراد چاق

امروزه لباس عروس های آستین دار پر طرفدار است. عروس خانم های چاق به دلیل داشتن بازوهای چاق این مدل لباس عروس را باید انتخاب کنند. البته اگر آستین لباس بیش از حد تنگ باشد شما اصلا در آن احساس راحتی ندارید و احتمال پاره شدن آستین تان است.

لباس عروس مناسب افراد چاق و قد کوتاه

راهنمای خرید مدل لباس عروس چاق جدید

 • انتخاب لباس های که از زیر سینه گشاد می شود برای این نوع افراد مناسب است.
 • اگر شما دارای بالاتنه لاغر و پایین تنه چاق هستید بهتر از لباس عروس های با دامن پفی استفاده کنید.
 • اگر شما دارای بالاتنه چاق هستید می توانید لباس عروس کارشده در قسمت کمر بهترین لباس عروس بریا افراد تو پر است.
 • اگر شما دارای بازوهای چاق هستید بهتر است که از لباس عروس های شنل دار،آستین دار و آستین سه ربع استفاده کنید.
 • لباس عروس های به رنگ شیری، کرم، صدفی و شامپاینی موجب می شود تا شما را لاغرتر نشان دهد.
 • در میان کل مدل های لباس عروس می توان لباس عروس راسته را مناسب ترسن مدل لباس عروس چاق جدید دانست.
 • اگر شما دارای ران های چاق هستید می توانید از مدل لباس عروس ماهی جدید استفاده کنید.
 • اگر شما دارای شکم بزرگی هستید بهتر است که از لباس عروس مدل امپراطوری استفاده کنید.
 • اگر شما بالاتنه بزرگی دارید (بازو و سرشانه های چاق) اصلا نباید مدل لباس عروس دکلته را انتخاب کنید.

مدل لباس عروس چاق جدید

خرید اینترنتی و قیمت مدل لباس عروس چاق جدید ۲۰۲۱

خانم های درشت اندام برای انتخاب لباس عرو خود دچار مشکل هستند ولی طرح های زیادی برای برای این نوع از افراد وجود دارد. در بسیاری از موارد شما می توانید طرح دلخواه خود را به خیاط بدهید تا برای شما لباس مناسب را بدوزد. البته لازم به ذکر است قیمت لباس عروس با این کار افزایش می یابد.

لباس عروس برای افراد چاق و قد بلند

لباس عروس برای افراد چاق و قد بلند و لباس عروس مناسب افراد چاق و قد کوتاه از مدل های می باشد که متناسب با قد و اندام عروس های درشت اندام طراحی شده است. لباس عروس سایز ۵۲ از سایزهای متناسب برای این افراد است.

شما برای اطلاع از قیمت و خرید لباس عروس برای افراد تو پر و چاق می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان “ مرجع مزون های آنلاین” مراجعه کنید.

بسیار متشکریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در قسمت نظرات ما را از تجربیات خود مطلع کنید یا اگر سوالی دارید از کارشناسان ما بپرسید.

منبع: Pinterest

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن