چی بپوشیم ؟!

مدل لباس مجلسی جدید [مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱ اروپایی و ایرانی]

مدل لباس مجلسی جدید ۲۰۲۱

مدل لباس مجلسی جدید یکی از ضروری ترین گزینه در کمد لباس هر خانمی است. هر بانوی در طول زندگیش برای شرکت در مراسم های چون عقد، عروسی، جشن تولد و مراسمات رسمی باید مدل لباس مجلسی شیک را خریداری کند. هر شخصی با توجه به استایل و نوع مراسم لباس را انتخاب می کند. به عنوان نمونه مدل لباس مجلسی کوتاه برای یک مهمانی عصرانه و مدل لباس مجلسی بلند ۲۰۲۱ برای یک مهمانی رسمی مناسب است.

لباس شب رسمی (لباس مجلسی) به نقل از ویکی پدیا:

لباس شب رسمی گونه‌ای پوشاک زنانه است که معمولاً در مراسم و جشنها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پوشش تاریخچه‌ای بسیار طولانی دارد و مدل یا طرح‌های امروزی در اصل بروزشده قدیمی‌ترهای آن هستند. این پوشاک بیشتر در مراسم‌های رسمی یا عروسیها استفاده می‌شود.

خرید لباس مجلسی جز یکی از دغدغه برانگیزترین انتخاب های زندگی خانم هاست. اکثر خانم ها در هنگام دعوت شدن به مراسم ها  به یاد سوال “چی بپوشم؟” می افتند. امروزه به دلیل این که لباس شب در انواع طرح و رنگ های متفاوت در بازار موجود است این انتخاب را سخت تر می کند. از آن جایی مدل لباس مجلسی جدید زنانه، دخترانه بلند، کوتاه، شیک و ۱۴۰۰ دارای قیمت بالایی است نمی توان در انتخاب آن عجولانه برخورد کرد. در این مقاله از سایت مزون آنلاین دریمیس شما را با جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه ۲۰۲۱ و مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱ اروپایی و ترکیه آشنا می کنیم. 

 

انواع مدل لباس مجلسی جدید ۱۴۰۰

خانم های شیک پوش و خاص پسند باید حتما قبل از خرید لباس مجلسی با انواع مدل های جدید آشنا شوند تا بتوانند بهترین و به روزترین انتخاب را داشته باشند. بسیاری از خانم ها برای انتخاب لباس مجلسی خود به طرح های امروزی توجه می کنند؛ اما این کار اشتباه است.

شما برای انتخاب مدل لباس مجلسی جدید زنانه به سن، فرم اندام، میزان رسمی بودن مراسم، سلیقه و بودجه خود باید توجه کنید. اگر علاقه دارید که در مراسم مانند الماسی بدرخشید می توانید از لباس های با پارچه های کارشده و براق مانند لمه استفاده کنید.ولی اگر شما شیک پوشی را در سادگی می بینید از مدل لباس مجلسی ساده و اسپرت می توانید استفاده کنید.

 

مدل لباس مجلسی جدید کوتاه

مدل لباس مجلسی جدید 2021

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل لباس مجلسی جدید زنانه

مدل لباس مجلسی جدید دخترانه

مدل لباس مجلسی جدید بلند

مدل لباس مجلسی جدید 1400

مدل لباس مجلسی 2021 ترکیه

مدل لباس مجلسی جدید دخترانه بلند

مدل لباس مجلسی زنانه شیک

مدل لباس مجلسی بلند 2021

مدل لباس مجلسی جدید 1400

مدل لباس مجلسی کوتاه 1400

مدل لباس مجلسی جدید بلند

 

مدل لباس مجلسی جدید کوتاه

بسیاری از بانوان از پوشیدن مدل لباس مجلسی کوتاه ۱۴۰۰ دوری می کنند زیرا معتقدند این لباس های برای دختران جوان و خوش استایل است. ولی این لباس در هرسنی زیبایی خود را دارد. شما می توانید از این لباس برای دورهمی ها یا به عنوان فامیل درجه یک عروس و داماد استفاده کنید. در این میان کت و دامن های کوتاه یکی از رایج ترین لباس ها برای خانم های میانسال است که زیبایی و وقار آن ها را به خوبی نمایش می دهد.

پیراهن های مجلسی کوتاه و پوشیده از مدل های رایج این لباس است که خانم های خوش اندام حتما یکی از نمونه های آن را در کمد لباس شان دارند. لازم به ذکر است که خانم های با قد بلند باید از لباس مجلسی کوتاه زنانه در مدل های تا روی زانو استفاده کنند.

مدل لباس مجلسی جدید دخترانه بلند

لباس های بلند و دنباله دار معمولا تیپ رسمی و شیکی به شما می دهد. اگر شما می خواهید حجابی کامل داشته باشید و با این قصد به دنبال مدل لباس مجلسی بلند ۲۰۲۱ می روید باید از لباس های با پارچه گل دار و طرحدار حریر استفاده کنید؛ این مدل لباس استایلی غیررسمی به شما می دهد. پارچه حریر به دلیل لخت بودن و بافت نرمش زیبایی خاصی به اندام شما می دهد.

مدل لباس مجلسی جدید زنانه

به طور کلی لباس مجلسی زنانه دارای تنوع بالای بوده که به شکل مرسوم به انواع پیراهن گفته می شود. رسمی ترین و جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه ۲۰۲۱ پیراهن ماکسی های هستند که از جنس لمه یا کار شده می باشند که یم توانید آن را با یک کفش پاشنه بلند مناسب بپوشید. مدل لباس مجلسی زنانه شیک دارای تنوع زیادی است که هر شخص با توجه به استایل و رنگ پوست خود را می توانید یکی از آن ها را انتخاب کند. امروزه بعضی از خانم ها از کت و دامن، کت و شلوار یا اورال های مجلسی برای شرکت در مراسم ها استفاده می کنند.

مدل لباس مجلسی ایرانی ۱۴۰۰

لباس های مجلسی پوشیده جز یکی از پرفروش ترین نوع لباس مجلسی در ایران است. این نوع لباس مجلسی زنانه هم مناسب با فرهنگ ایرانی است و هم ریشه در طرز فکر خانم های ایرانی است که پوشیدن لباس های پوشیده و بلند را شیک تر از لباس های کوتاه می دانند.

این مدل لباس به عنوان لباس مجلسی ایرانی شناخته شده است که در انواع پارچه های مختلف حریر، گیپور، ریون و … دوخته می شود. این نوع لباس ها در یقه های گرد آستین دار طراحی و به بازار عرضه می شوند. درادامه شما را با تعدادی از انواع این مدل لباس مجلسی جدید پوشیده آشنا می کنیم.

انواع آستین لباس مجلسی بلند پوشیده

آستین های پفی جز آستین های قدیمی است که دوباره وارد دنیای مد شده است. بعد از مدتی از مدل آستین های راسته و ساده خسته می شوید و می توانید برای ایجاد تنوع در لباس تان از مدل آستین های چین دار استفاده کنید. لباس مجلسی دست دوم خود را می توانید با تغییری در نوع آستینش در مدلی دیگر استفاده کنید. مدل آستین کلوش یکی از انواع مدل های است که از بالا به پایین به تدریج گشاد می شود.

برای دیدن مدل های خارجی به اینجا مراجعه کنید.

این مدل همه کاره است و می توانید با لباس های دامن ماهی و لباس های کوتاه هم ترکیب کنید. استفاده از گل های برجسته یا نگین و مروارید دوزی ها، جلوه لباس شما را افزایش می دهد. آستین های مچ دار نیز اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است که در قسمت مچ به اندازه چند سانتی متر تنگ و در قسمت بالایی آن کمی گشاد است. روی قسمت مچ لباس هم می توان طراحی های زیبایی ایجاد کرد.

مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱ اروپایی

امروزه مدل لباس های مجلسی اروپایی بسیار رواج یافته است. ظرافت و زیبایی زیادی در دوخت این لباس ها دیده می شود. لباس مجلسی بلند گیپور، لباس های شنل دار با انواع یقه ها و آستین های مختلف در مدل های اروپایی دیده می شوند. اکثر این لباس ها به صورت پفی و پرنسسی دوخته می شوند. 

مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱ ترکیه

فرهنگ ایرانیان با کشور همسایه ترکیه تشابهات زیادی دارد از این رو خانم های ایرانی از مدل لباس مجلسی ترکیه ای بسیار استفاده می کنند. کیفیت پارچه و لباس های ترکی بسیار زبان زد است. امروزه در اکثر کشورهای اسلامی  از طراحی های لباس ترکی بسیار استقبال می شود. یقه هالتر و آستین های پفی از پرفروش ترین و رایج ترین نمونه این مدل است.

 مدل لباس مجلسی جدید دخترانه شیک

در بین انواع این مدل لباس، لباس شب زیپ دار با یقه مربعی و آستین های کوتاه بسیار رواج دارد. برخی از این لباس ها با ایجاد طراحی ها ناقرینه و تک آستین جلوه ای دیگری به لباس می دهند. از پارچه های گل برجسته، کاردست و ژاکارد برای تزئین لباس استفاده می کنند. این نوع لباس مجلسی معمولا به صورت راسته و آزاد دوخته می شود تا بانوان چاق محدودیتی در انتخاب آن نداشته باشند.

برای دیدن مدل های بیشتر اینجا کلیک کنید. 

مدل لباس مجلسی پولک دار جدید

خیلی از خانم به دنبال این هستند تا در کانون توجه باشند. از این رو سراغ لباس های براق و شاینی می روند. یکی از پارچه های که موجب درخشش هر چه بیشتر و متمایز شدن شما می شود، مدل لباس مجلسی پولکی کوتاه جدید است. بیشتر دختران جوان عاشق این مدل هستند. در ضمن اگر شما از لباس های سراسر پولک خوشتان نمی آید، می توانید از این پارچه در قسمت های از آستین، یقه و کمر استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی عربی جدید

اغلب این نوع پیراهن های مجلسی از نوع پوشیده است و از پارچه های کار دست و پر زرق و برق برای دوخت آن استفاده می کنند. برای قسمت بالاتنه لباس از سنگ های تزئینی و گلدوزی و … برای جلوه بیشتر لباس استفاده می کنند.

شما می توانید انواع آستین دار و بدون آستین آن را با توجه به مراسم خود انتخاب کنید. شما می توانید انواع مدل لباس مجلسی عربی جدید در اینستاگرام دریمیس مشاهده کنید. 

مدل لباس مجلسی بچه گانه جدید

والدین همواره سعی می کنند تا زیباترین مدل لباس مجلسی جدید را برای فرزندان خود با توجه به مهمانی خریداری کنند. برای انتخاب لباس برای بچه ها باید رنگ های شاد و روشن را انتخاب کنند.

سعی کنید لباس های از جنس نخی، کتان و پنبه ای بهترین جنس برای پوست حساس کودک تان است. شما با مراجعه به مقاله مدل لباس بچه گانه با پارچه گیپور می توانید مدل لباس مجلسی زیبا و شیک را مشاهده کنید.

خرید و قیمت مدل لباس مجلسی جدید ۱۴۰۰

شما برای خرید لباس مجلسی جدای از سلیقه باید به فرم اندام، رنگ پوست و نوع مراسم خود توجه کنید. به عنوان نمونه مدل لباس مجلسی کوتاه مناسب خانم های قد کوتاه است. در این مقاله شما را با مدل لباس مجلسی جدید دخترانه شیک، کوتاه، بلند، زنانه و پوشیده آشنا کردیم.  شما برای خرید لباس شب می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان ” مرجع مزون لباس مجلسی” مراجعه کنید. همچنین شما در این سایت می توانید انواع مدل لباس مجلسی بچه گانه، عربی، پولک دار جدید، مدل لباس مجلسی ایرانی و مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱ ترکیه و اروپایی را مشاهده کنید. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۴ نظرها

  1. حدود یک ماه دیگه عروسی خواهرم هستش واسه خرید لباس خیلیییییییی استرس دارم و اصلا وقت گشتن توی بازار رو ندارم لطفا یه سایت برای خرید اینترنتی لباس مجلسی از مزون معرفی کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن