چی بپوشیم ؟!

مدل لباس مجلسی غیر قرینه

مدل لباس مجلسی غیر قرینه یکی از خاص ترین مدل لباس مجلسی جدید می باشد. امروزه مدل لباس مجلسی نامتقارن بسیار مرسوم شده است و موجب ایجاد استایل زیبا و منحصربه فرد می شود. یکی از اجزای لباس مجلسی چپ و راستی دارای حالت غیرقرینه می باشد. بیشتر این نوع حالت نامتقارن، در آستین، یقه و دامن لباس می باشد.

به عنوان مثال مدل لباس مجلسی غیر قرینه که در آستین دارای طراحی خاص هستند، در یک طرف آستین ّلند و در طرف دیگر بدون آستین می باشد. این نوع لباس به دلیل پوشاندن بخشی از بدن موجب کوچک تر نشان دادن بالاتنه می شود. در این مطلب از مزون آنلاین دریمیس شما را برای خرید لباس مجلسی در این نوع بیشتر آشنا می کنیم.

عکس مدل لباس مجلسی غیر قرینه جدید

مدل لباس مجلسی غیر قرینه 2021

مدل لباس مجلسی غیر قرینه جدید

جدیدترین مدل لباس مجلسی غیر قرینه

پیراهن غیر قرینه

مدل لباس مجلسی نامتقارن

مدل لباس مجلسی چپ و راستی

مدل لباس مجلسی غیرقرینه

مدل لباس مجلسی نامتقارن جدید

مدل لباس مجلسی غیر قرینه جدید 2021

انواع جدیدترین مدل لباس مجلسی غیر قرینه

امروزه خیلی از خانم ها ترجیح می دهند که برای شرکت در مهمانی های رسمی و غیررسمی لباس مجلسی ساده را انتخاب کنند. در این میان مدل لباس مجلسی نامتقارن یکی از بهترین گزینه هاست. بهترین پارچه برای دوخت آن، پارچه کرپ کش می باشد. زیرا کشسان بودن لباس، آزادی عمل زیادی به شما می دهد. با توجه به مقدار باز بودن یقه لباس و آستین های آن، اکسسوری های مناسب را انتخاب کنید. در ادامه شما را با چند مدل لباس مجلسی چپ و راستی ۲۰۲۱ آشنا می کنیم.

لباس مجلسی نامتقارن یقه رومی

این نوع یقه یکی از کلاسیک ترین و شیک ترین مدل یقه می باشد. این نوع را به دلیل داشتن اصالت بالا، همواره مورد توجه طراحان مد بوده اند و با پارچه های خاص و مدرن آن را طراحی می کنند. پیراهن یقه رومی دراپه در نهایت سادگی فوق العاده شیک و خاص هستند.

شومیز و پیراهن غیر قرینه

بلوزهای دراپه جز استایل های روزانه و رسمی است که با پارچه های حریر، ساتن و کرپ و حتی برای فصل زمستان بافت های ریز و درشت است. شما از این نوع پیراهن ها به آسانی می توانید برای استایل های روزانه خود استفاده نمایید و هم آن ها با یک شلوار یا دامن ترکیب کرده و به عنوان یک لباس مجلسی شیک استفاده نمایید.

لباس مجلسی ترکیبی چپ و راستی

بعضی از افراد خاص پسند به دنبال لباس شب متفاوت هستند تا در مراسم متفاوت و منحصر به فرد باشند. با توجه به این که مدل لباس مجلسی غیرقرینه دارای برش های خاص هستند قابلیت ترکیب پارچه های گوناگون را دارند. به عنوان نمونه می توان از پارچه های با جنس، رنگ و طراحی خاص استفاده نمود.

لباس مجلسی آستین بلند چپ و راستی

لباس شب های آستین بلند و کوتاه یکی از پرطرفدارترین لباس های مجلسی می باشند. از این لباس در مراسمات گوناگون استفاده می کنند. اگر شما به دنبال لباسی با یقه باز هستید یا این که قصد دارید به عنوان ساقدوش در مراسمی شرکت کنید این نوع مناسب شماست. در ضمن شما به راحتی می توانید انواع اکسسوری ها را با آن ست نمایید.

مناسب ترین اندام برای مدل لباس مجلسی غیر قرینه

به طور کلی مدل های غیر قرینه و نامتقارن مانند یک شانه، مدل مناسبی برای افرادی با اندام ساعت شنی می باشد و این نوع اندام باید از لباس های که انحنای کمر را به خوبی نشان نمی دهد، دوری کند. در ضمن این نوع برای خانم های که فرم اندام V دارند مناسب بوده و موجب می شود که شانه آن ها کوچک تر جلوه کند.

خرید و قیمت لباس مجلسی شیک ۲۰۲۱

به طور کلی مدل لباس مجلسی نامتقارن برای تمامی سنین و سلیقه مناسب بوده و از هر نوع پارچه و دامن می توانند برای دوخت آن استفاده کنند. در ضمن امروزه مدل مانتو غیر قرینه نیز بازار فروش خوبی دارند و قسمت نامتقارن آن در پایین مانتو می باشد.

شما برای مشاهده انواع مدل لباس مجلسی غیر قرینه و خرید لباس مجلسی می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان “مزون لباس مجلسی “مراجعه نمایید.  

منبع: Pinterest

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن