چی بپوشیم ؟!

مدل لباس مجلسی قد کوتاه

انتخاب مدل لباس مجلسی قد کوتاه یکی از چالش برانگیزترین انتخاب برای خانم های است که قدشان از متوسط افراد جامعه کمتر باشد. افراد برای انتخاب این مدل لباس مجلسی جدید باید ترفندهای را ب کار ببرند تا قدشان بلند تر نشان داده شود.

خرید لباس مجلسی برای افراد قد کوتاه و چاق دغدغه برانگیزتر است، زیرا باید لباس شبی را انتخاب کنند که هم آن ها لاغر و هم قد بلندتر نشان دهد. در ادامه از این مقاله مزون آنلاین دریمیس شما را با راهکارهای آشنا می کنیم که بتوانید بهترین مدل لباس مجلسی دختران، زنان چاق و قد کوتاه را انتخاب کنید. پس برای آشنایی بیشتر با لباس مناسب خام های قد کوتاه ما را همراهی کنید.

تصاویر مدل لباس مجلسی قد کوتاه

مدل لباس مجلسی دخترانه قد کوتاه

مدل لباس مجلسی برای آدمهای قد کوتاه

مدل لباس مجلسی برای افراد قد کوتاه و چاق

مدل لباس مجلسی برای زنان کوتاه قد و چاق

مدل لباس مجلسی برای کوتاه قدها

لباس مجلسی برای افراد چاق و کوتاه

مدل لباس مجلسی زنان قد کوتاه

مدل لباس مجلسی قد کوتاه 2021

مدل لباس مجلسی برای کوتاه قدها

لباس مناسب خانم های قد کوتاه، چه لباس مجلسی است؟

امروزه طراحان لباس های مجلسی، لباس ها را براساس فرم اندامی همه افراد جامعه انتخاب می کنند. خانم های قد کوتاه با چند روش ساده می توانند به راحتی براساس مد روز لباس های شیکی را انتخاب کنند. در ادامه شما را با این راهکارها برای انتخاب مدل لباس مجلسی برای افراد کوتاه قد و چاق اشنا می کنیم.

قانون یک سوم- دو سوم

در این قانون افراد باید بر روی پایین تنه خود تمرکز کنند و کاری کنند تا آن قسمت بلندتر به نظر برسد. در این قانون افراد، قامت خود را به سه دسته تقسیم کنند و دوبخش پایینی را با دامن یا شلوار بپوشانند. در ضمن شلوارهای فاق بلند به بلندتر جلوه دادن افراد کمک می کند.

استفاده از لباس های مجلسی راه دار عمودی

یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت مدل لباس مجلسی دخترانه قد کوتاه، پارچه های راه دار عمودی می باشد. اگر دوست دارید در لباس تان تنوع وجود داشته باشد، می توانید قسمت بالاتنه را پارچه ساده انتخاب کنید و بخش پایین تنه را از پارچه های راه دار استفاده نمایید.

قد لباس مجلسی (لباس های مجلسی کوتاه)

پوشیدن لباس های کوتاه برای خانم های قد کوتاه ممنوعیت زیادی ندارد؛ اما باید قد آن تا روی زانو یا بالای آن باشد. این نوع لباس ها موجب می شود تا پاهای فرد بلندتر و کشیده تر نشان داده شود. افراد قد کوتاه نباید لباسی را بپوشند که طول ساق پای آن ها را قطع کند، این مدل آن ها را کوتاه تر نشان می دهد.

برای دیدن مدل های بیشتر اینجا کلیک کنید. 

لباس مجلسی تان کاملا اندازه بدن تان باشد.

اگر شما جز خانم های چاق و توپر هستید و به دنبال انتخاب مدل لباس مجلسی زنان چاق و قد کوتاه هستید، باید مدلی را انتخاب کنید که کاملا اندازه شما باشد. به طور کلی لباس های تنگ و گشاد شما را چاق تر نشان می دهد. خیلی از خانم ها اقدام به خرید لباس مجلسی تنگ به امید لاغرتر نشان دادن خود می کنند. این کار نه تنها تحرک آن را محدود کرده بلکه موجب می شود تا چروک های در قسمت چاق بدن شان ایجاد شود.

پوشیدن لباس های با یقه هفت

انتخاب لباس ها و پیراهن های مجلسی که دارای یقه هفت یا به شکل V هستند، موجب بلندتر و باریک تر نشان دادن آن ها می شود. در ضمن این نوع یقه مناسب ترین یقه برای انتخاب مدل لباس مجلسی برای آدمهای چاق و قد کوتاه است، زیرا موجب می شود تا توجه افراد به قسمت گردن و بالاتنه معطوف شود و قسمت های چاق پایین تنه جلوه چندانی نداشته باشند.

انتخاب مناسب ترین مدل لباس مجلسی برای کوتاه قد ها

بدون شک مدل لباس مجلسی تاثیر زیادی در بلند قامت نشان دادن شما دارد. نمونه ای از لباس مناسب خانم های قد کوتاه، پیراهن های چپ و راستی است که در بازیک ترین قسمت کمر بسته می شوند و ب دلیل ایجاد خط عمودی به وسیله قسمت روی لباس شما را بلندتر نشلن می دهد. این نوع مدل لباس مجلسی دخترانه شیک دارای قدمت و طرفداران زیادی است.

مدل کت و دامن برای افراد قد کوتاه یکی دیگر از مدل های معروف است که خانم های مسن بیشتر از آن استفاده می کنند. پیراهن ماکسی از دیگر مدل لباس برای زنان کوتاه قد و چاق است که اگر اندازه و طرح پارچه آن به صورت نقش ریز انتخاب شود، موجب بلندتر نشان دادن شما می شود.

شینیون مو برای افراد قد کوتاه

شما باید ابتدا مدل موی انتخاب کنید که سرتان را بیش از حد کوچک یا بزرگ نشان ندهد. در ضمن شینیون های به سمت بالا و استفاده از اکسسوری های بلند روی مو موجب بلندتر نشان دادن شما می شود. در کل مدل موهای خیلی بلند و پرحجم موجب می شود تا شما کوتاه تر از آن چه که هستید، نشان داده شوید. ر ادامه شما را با مناسب ترین مدل مو برای افراد قد کوتاه و چاق آشنا می کنیم. این مدل موها شامل موارد زیر است:

  • گارسون
  • باب
  • پیکسی
  • پیکسی فون
  • بلند و صاف
  • میدی
  • باب کاره
  • لاب
  • مولت
  • تا قد سینه

خرید لباس مجلسی برای افراد کوتاه قد و چاق

پوشیدن و انتخاب لباس با توجه به قد و فرم اندام تان موجب می شود تا شما جذاب تر نشان داده شوید و قاعدتا مدل لباس تان با دیگر فرم های اندامی متفاوت است. به عنوان نمونه مدل لباس مجلسی برای افراد قد بلند با مدل لباس مجلسی برای افراد چاق قد کوتاه متفاوت است.

 در این مطلب شما را با مدل لباس مجلسی مناسب قد کوتاه ها آشنا کردیم، در صورتی که قصد خرید لباس مجلسی را دارید می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان ” مزون لباس مجلسی ” مراجعه کنید.

بسیار متشکریم که تا پایان مقاله ” مدل لباس مجلسی قد کوتاه ” ما را همراهی کردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن