چی بپوشیم ؟!

مدل کفش راحتی مجلسی دخترانه و زنانه [۵۰ مدل کفش مجلسی]

مدل کفش مجلسی دخترانه شیک و جدید

امروزه مدل کفش راحتی مجلسی بسیار مرسوم شده است. برای بیشتر خانم ها پوشیدن مدل کفش مجلسی در نوع پاشنه دار بسیار سخت و عذاب آور است. معمولا شما بعد از انتخاب مدل لباس مجلسی باید کفش مناسب با آن را خریداری کنید. انتخاب مناسب ترین و جدیدترین مدل کفش راحتی شیک دخترانه بدون شک استایلی فوق العاده به شما می دهد.

مدل کفش زنانه مجلسی در مدل های پاشنه بلند، پاشنه کوتاه و بدون پاشنه (پاشنه تخت) موجود هستند.  خانم ها از مدل کفش مجلسی زنانه، دخترانه، پاشنه ۳ سانتی، پاشنه ۷ سانتی، پاشنه کوتاه و پاشنه بلند برای مهمانی ها و دورهمی های خودمانی انتخاب می کنند.

 برای مجالس رسمی مانند مراسم عقد و عروسی از مدل کفش راحتی مجلسی زنانه، دخترانه، بچه گانه، مشکی ۱۴۰۰ پاشنه دار استفاده می کنند. شما می توانید این نوع کفش ها را در طراحی ها و تزئینات خاص در بازار خریداری کنید. همچنین شما با انتخاب درست و خرید مدل کفش مجلسی مردانه و ست آن با کت و شلوار خود می توانید ظاهری شیک برای خود بسازید. این نوع کفش ها در مارک های ایرانی و خارجی وجود دارد که در جدول زیر آن ها را معرفی کرده ایم.

برندهای ایرانی  برندهای خارجی
کفش زنانه نوین چرم کفش دخترانه و زنانه مارک هوگل
مارال چرم برند نایک
کفش مجلسی چرم مشهد کفش های مارک ریباک

در ادامه از این مقاله مزون آنلاین دریمیس به معرفی مدل کفش مجلسی دخترانه شیک و جدید و مدل کفش مجلسی راحت می پردازیم؛ پس برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید. 

انواع جدیدترین مدل کفش راحتی مجلسی ۱۴۰۰

انتخاب مدل کفش دخترانه و کفش زنانه جدید از جذاب ترین انتخاب ها در زمینه پوشاک و مد است. امروزه شما شاهد تنوع بسیار بالای از مدل کفش زنانه ۲۰۲۱ می باشید. به طور کیل کفش ها با توجه به کاربردی که دارند دارای دسته بندی گوناگونی هستند؛ به عنوان مثال مدل کفش سمی زنانه که اغلب از جنس چرم می باشد، مناسب برای فضاهای ادارای است. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با مدل کفش مجلسی دخترانه، زنانه، مشکی، بچه گانه پاشنه بلند و دخترانه پاشنه کوتاه  آشنا می کنیم.

جدیدترین مدل کفش راحتی مجلسی

مدل کفش راحتی مجلسی دخترانه

مدل کفش مجلسی دخترانه

مدل کفش راحتی مجلسی زنانه

مدل کفش مجلسی زنانه

مدل کفش راحتی مجلسی 1400

مدل کفش مجلسی راحت

مدل کفش دخترانه

مدل کفش راحتی مجلسی مشکی

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند

مدل کفش زنانه مجلسی

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند دخترانه

مدل کفش مجلسی پاشنه 7 سانتی

مدل کفش مجلسی مشکی

مدل کفش زنانه 2021

مدل کفش راحتی مجلسی مردانه

مدل کفش مجلسی دخترانه شیک و جدید

مدل کفش مجلسی پاشنه 3 سانتی

مدل کفش مجلسی 2021

کفش مجلسی ترک

مدل کفش مجلسی پاشنه کوتاه
مجلسی مدل کفش راحتی شیک دخترانه

مدل کفش راحتی مجلسی دخترانه شیک و جدید ۱۴۰۰

معمولا خانم ها از کفش های پاشنه بلند مجلسی در جشن های عروسی و مجالس رسمی استفاده می کنند؛ که در بعضی از مواقع به آن مدل کفش رسمی زنانه نیز گفته می شود. ولی از مدل کفش مجلسی پاشنه کوتاه، پاشنه ۳ سانتی و پاشنه ۷ سانتی برای مهمانی ها و مراسمات دوستانه استفاده می کنند. 

از مدل کفش تخت مجلسی دخترانه اکثر خانم ها به دلیل راحتی زیاد استفاده می کنند و می توانند آن ها در مراسمات مختلف بپوشند. این نوع کفش ها در انواع طرح و رنگ های مختلف در مزون آنلاین دریمیس وجود دارند. بسیار عالی است که شما رنگ و طرح کفش را با مدل لباس مجلسی خود هماهنگ کنید تا به یک خانم شیک پوش در بین مهمانان تبدیل شوید. مثلا اگر لباس شما خیلی شلوغ و پرکار است حتما از مدل کفش مجلسی راحت ساده استفاده کنید.

مدل کفش راحتی مجلسی مشکی

امروزه اکثر خانم ها این گونه فکر می کنند که جدیدترین مدل کفش راحتی مجلسی اغلب در رنگ های سفید است که آن را مناسب برای انواع مراسم می دانند و برای افزودن زیبایی بیشتر به آن ها اغلب از سنگ های تزئینی، مروارید و … استفاده می کنند.

اما از رنگ ها و مدل های پرطرفدار می توان به مدل کفش مجلسی مشکی اشاره کرد. شما این مدل کفش زنانه مجلسی ۲۰۲۱ را می توانید براساس سلیقه و رنگ مدل لباس مجلسی خود انتخاب کنید.

مدل  کفش مجلسی دخترانه پاشنه بلند

هر چه پاشنه کفش بلندتر باشد به سمت مجلسی بودن می رود که استایل رسمی و مجلسی برای شما می سازد.این مدل کفش رسمی زنانه از نظر اندازه و نوع پاشنه بسیار متفاوت هستند. به عنوان مثال مدل کفش مجلسی پاشنه ۷ سانتی یکی از انواع پرفروش آن است؛ که شما برای راحتی در مراسم می توانید این نوع پاشنه کوتاه تر را انتخاب کنید. در این میان دختران خوش ذوق از ست کیف و کفش مجلسی استفاده می کنند. 

راهنمای خرید مدل کفش راحتی مجلسی پاشنه دار

 • در هنگام خرید کفش مجلسی توجه کنید که پنجه کفش به هیچ عنوان تنگ نباشد.
 • می توانید از کفش های جلو باز استفاده کنید.
 • کفش های با داشتن یک بند در قسمت مچ پا نیز یک گزینه خوب است.
 • اگر با کفش های مجلسی پاشنه سوزنی و باریک اذیت می شوید می توانید مدل های لژدار را انتخاب کنید.
 • به نرم بودن کفی کفش توجه کنید.

مدل کفش مجلسی بچه گانه پاشنه بلند

دختر بچه ها علاقه زیادی به پوشیدن کفش های پاشنه دار دارند. اگر در هنگام بازی کردن آن ها را زیر نظر بگیرید متوجه می شوید که کفش های مجلسی زنانه پاشنه دار را پوشیده اند. این نوع کفش ها در انواع طرح های زیبای فانتزی در بازار موجود هستند. کفش مجلسی ترک از برند های معروف و درجه یک این محصول است.

مدل کفش راحتی مجلسی مردانه

کفش های مردانه در انواع طرح ها و رنگ ها در بازار موجود است. مدل کفش مجلسی مردانه از متریال های گوناگونی درست می شوند که بدون شک در قیمت آن ها موثر است. بعضی از مدل های گران آن نوع چرم و دست دوز است. شما می توانید یکی از انواع آن را با شیک ترین کت و شلوارها ست کنید.

راهنمای استفاده از مدل کفش تخت مجلسی دخترانه ۱۴۰۰

 • بسیاری از خانم ها در راه رفتن با کفش مجلسی پاشنه بلند مشکل دارند. شما برای استفاده از این مدل کفش به لیست زیر توجه کنید.
 • کفش شما باید حتما متناسب با سایز پای تان باشد و نباید گشاد یا تنگ باشد.
 • قبل از رفتن به مراسم چند ساعت را با کفش خود راه بروید تا پای شما به آن عادت کند.
 • برای رفتن با آن باید بدانید که اول باید پاشنه را روی زمین بگذارید و بعد پنجه پای خود را.
 • قدم های کوتاه بردارید.
 • تند راه نروید؛ زیرا امکان افتادن شما است. پس آرام و با آرامش راه بروید.
 • در زمان راه رفتن بدن خود را به عقب بکشید.
 • پای خود را بعد از هر بار قدم برداشتن خم کنید.

روش های مراقبت از مدل کفش راحتی مجلسی زنانه ۱۴۰۰

پا به عنوان قلب دوم انسان شناخته شد است. همانطور که کفش ها از پاها مراقبت می کنند؛ ما هم باید کفش ها مناسبی را انتخاب کنیم تا از پاها ما مراقبت کنند. البته لازم به ذکر است شما باید برای حفظ و نگهداری کفش های خود تلاش کنید تا شکل ظاهری آن ها حفظ شده و زمان بیشتری بتوانند برای شما کار کنند. در ادامه روش های مراقبت از آن ها را به شما می گوییم.

 • یک کفش خوب و مناسب که دارای دوخت و جنس با کیفیت است را  با واکس زدن مرتب می توانید عمر آن را چند برابر کنید.
 • قبل از واکس زدن ابتدا گردو خاک روی کفش را به خوبی پاک کنید. اگر درخشش کفش برای تان مهم است می توانید با کمی روغن زیتون یا وازلین آن را چرب کنید بعد آن را واکس بزنید.
 • اگر مدل کفش مجلسی پاشنه بلند خود را شسته اید را کنار بخاری یا شوفاژ خشک نکنید و اجازه دهید تا در هوای آزاد خشک شود.
 • اگر قصد دارید از آن ها در مدت طولانی استفاده کنید؛ درون آن ها روزنامه بگذارید. این کار برای چکمه های بلند حتما نیاز است تا ساق آن صاف بماند و حالت خمیده نگیرد.
 • برای برطرف شدن خشکی مدل کفش تخت مجلسی دخترانه تمام چرب به آن واکس بزنید؛ واگر پارچه ای است از اسپری کفش استفاده کنید.
 • کفش خیس را به هیچ عنوان درون جعبه یا کمد نگذارید زیرا موجب رشد باکتری ها و حتی کپک زدن کفش می شود.
 • برای برطرف کردن بوی نامطبوع درون مدل کفش راحتی شیک دخترانه هر روز جوراب های تمیز بپوشید و در درون کفش خود مقداری ساج و جوش شیرین بریزید.

خرید کفش مجلسی زنانه ارزان قیمت

قبل از انتخاب مدل کفش راحتی شیک دخترانه به مدل لباس مجلسی خود توجه کنید. اغلب کفش های کار شده با لباس های ساده و مدل کفش مجلسی راحت و ساده با لباس های کار شده هماهنگی بهتری ایجاد می کنند.

مدل کفش مجلسی زنانه، پاشنه بلند دخترانه، پاشنه بلند بچه گانه، پاشنه ۳ سانتی در بازار موجود است. شما می توانید یکی از انواع مدل کفش راحتی مجلسی پاشنه دار، دخترانه و زنانه ۱۴۰۰ را با توجه به ماهیت مراسم خود خریداری کنید.  توجه به جنس، نوع کفی و دوخت کفش نیز از عواملی هستند که باید به آن توجه کرد (در قیمت کفش مجلسی زنانه ۲۰۲۱ نیز موثر می باشد)؛ زیرا کفش های نامناسب می توانند به کمر آسیب جدی وارد کنند.

شما برای مشاهده مدل کفش راحتی مجلسی پاشنه بلند، پاشنه کوتاه، دخترانه، زنانه، بچه گانه و مردانه می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان مرجع مزون های آنلاین مراجعه کنید. همچنین شما برای خرید کفش مجلسی دخترانه و زنانه جدید می توانید از کارشناسان مجموعه ما کمک بگیرید. 

در این مقاله با جدیدترین مدل کفش راحتی مجلسی آشنا شدید. لطفا در قسمت نظرات ما را از مدل انتخابی خود مطلع کنید.

منابع: nordstrom،Pinterest، amazon، dsw

سوالات متداول

انواع جدیدترین مدل کفش راحتی مجلسی ۲۰۲۱ چه مدل های می باشند؟

مدل کفش مجلسی دخترانه، زنانه، بچه گانه، مردانه و مشکی نمونه های پرطرفدار این نوع کفش است.

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند در چه اندازه  پاشنه ای در بازار موجود است؟

مدل کفش مجلسی پاشنه کوتاه، پاشنه ۳ سانتی، پاشنه ۷ سانتی نمونه های پرفروش و رایج در بازار است.

بهترین فروشگاه برای خرید کفش زنانه و دخترانه جدید و ارزان کجاست؟

برای اطلاع از ارزان ترین مرکز خرید کفش راحتی مجلسی دخترانه و زنانه به این مقاله مراجعه نمایید.


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن