لباس عروس

نحوه پوشیدن لباس عروس برای مراسم عروسی

نحوه پوشیدن لباس عروس چرا مهم است؟

هر دختری فقط یک بار در طول زندگی خود مراسم عروسی را تجربه می‌کند و باید در آنجا لباس عروس خود را بپوشد. اما برخی افراد در مورد نحوه پوشیدن لباس عروس اطلاعاتی ندارند و نمیدانند چه نکاتی را باید رعایت کنند. قبل از اینکه به سراغ نکات پوشیدن لباس عروس برویم، شما باید لباسی را بپوشید که در آن احساس راحتی می‌کنید. اگر در لباس خود راحت باشید تا انتهای مراسم لذت می‌برید اما اگر لباسی که می‌پوشید برایتان راحت نباشد تا انتهای مراسم لحظه شماری می‌کنید که تمام شود.

آیا در زیر لباس عروس چیزی باید بپوشیم؟

این سوالی است که بسیاری از عروس خانم‌ها می‌پرسند. معمولا قسمت بالای لباس عروس را به گونه‌ای طراحی می‌کنند و می‌دوزند که نیازی نباشد در زیر لباس عروس خود چیزی بپوشید. اما اگر هم خواستید چیزی بپوشید می‌توانید از گن یا لباس زیر استفاده کنید.

 

نکاتی که در مورد نحوه پوشیدن لباس عروس به شما کمک می‌کند:

 

۱- قبل از پرو کردن حتما چیزی بخورید:

 

بسیاری ازافراد برای اینکه هنگام پرو فرم بهتری را نشان بدهند چیزی نمی‌خورند تا خود را لاغرتر نشان بدهند. باید بگویم که این باور کاملا اشتباه است و در آینده به مشکل می‌خورید. زیرا در مراسم عروسی امکان ندارد که چیزی نخورید و وقتی شکم پر باشد سایز بدن تغییر می‌کند و ممکن است لباس‌تان پاره شود. پس قبل از اینکه به پرو لباس خود بروید حتما غذا بخورید و با شکم سیر لباس خود را پرو کنید تا کسی که می‌خواهد لباس شما را بدوزد سایز واقعی شما را بداند.

 

۲- به حرف های مشاوران مزون گوش کنید:

نحوه پوشیدن لباس عروس

هر مزون برای خودش مشاورانی دارد که عروس‌های زیادی را راهنمایی کرده تا لباس‌شان را بپوشند. پس می‌توانند ایده های قشنگی را برای شما داشته باشند. از نظرات این مشاوران غافل نشوید حتی اگر نمی‌خواهید یکبار حرفشان را بشنوید و ایده بگیرید.

 

۳- لباس‌هایی که مد هستند را سعی کنید انتخاب نکنید:

لباس‌هایی که هر سال مد می‌شوند تا یک زمانی قشنگ هستند و به مرور زمان از مد افتاده یا به اصطلاح خز می‌شوند. شما یک شب عروسی می‌گیرید اما سال‌ها بعد چندین بار فیلم آن را نگاه می‌کنید و اگر لباسی که انتخاب کردید خز شده باشد دلتان را می‌زند. پس سعی کنید لباس‌هایی را انتخاب کنید که سالیان سال هم بگذرد باز هم قشنگی خودش را داشته باشد و از مد نیفتند.

 

۴- یکی دو روز قبل از عروسی لباس خود را بخار دهید:

نحوه پوشیدن لباس عروس

شما باید چند ماه قبل از عروسی لباس خود را سفارش دهید تا آماده شده باشد. بعد از آماده شدن باید آن را داخل روکش‌های بسته بندی قرار دهید تا لباس‌تان کثیف نشود. اما اگر قبل از عروسی آن را باز کنید میبینید که لباستان چروک شده است یا حتی تورهای لباستان خم شده است. اما نگران نباشید در اینجا شما باید ۱ یا ۲ روز قبل از عروسی لباس خود را بخار دهید.

برای بخار دادن لباس خود روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید:

  • بخار لباس خود را به مزونی که لباس خود را سفارش دادید بسپارید.
  • می‌توانید به خشکشویی که مورد اعتمادتان باشد بروید و بگویید لباستان را بخار بدهد.
  • اگر دستگاهش را دارید می‌توانید در منزل خودتان انجام دهید.
  • حمام تان را پر از بخار کنید و لباستان را در حمام قرار دهید.

 

۵- هنگام انتخاب لباس عروس خود وسواس را کنار بگذارید:

 

در همه شهرها مزون‌های زیادی وجود دارد و خانم‌های زیادی را کنجکاو می‌کند تا به همه مزون‌ها سر بزنند و لباس خود را انتخاب کنند. این کار اشتباه است زیرا شما را با گزینه های زیادی برای انتخاب روبرو می‌کند.

اگر لباس‌های خیلی زیادی را ببینید در انتخاب آن‌ها به مشکل می‌خورید و برایتان سخت می‌شود. پس پیشنهاد می‌کنم وسواس خود را کنار بگذارید و مدل لباسی را که می‌خواهید را از قبل انتخاب کنید و سپس به مزون‌ها بروید.

لباس‌های عروس تنوع زیادی دارند و ممکن است در بین این تنوع لباس مورد علاقه خود را گم کنید پس عجله نکنید که به تمام مزون‌ها سر بزنید و همه مدل‌ها را ببینید.

 

 

 ۶- گول تصاویر را نخورید:

نحوه پوشیدن لباس عروس

همه مزون‌ها ژورنال‌هایی دارند که در اختیار شما قرار می‌دهند. مزون‌ها افرادی را در نظر می‌گیرند که مدل بودن جزو تخصص آن‌هاست و لباس‌هایی که در عکس مشاهده می‌کنید مخصوص اندام آن‌ها طراحی و دوخته شده است. گول ظاهر زیبای آن را نخورید حتما آن لباس را در تن خود تصور کنید تا بعدا از انتخاب خود پشیمون نشوید.

 

نتیجه گیری:

جشن عروسی برای هر دختری یک شب رویایی را به وجود می‌آورد که پوشیدن لباس عروس مهم ترین بخش عروسی می‌باشد. در این مقاله پرداختیم که زمان پوشیدن لباس عروس باید به چه نکاتی توجه کنند تا در روز عروسی بتوانند شبی به یاد ماندنی را تجربه کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن