چی بپوشیم ؟!

کفش پاشنه بلند | انواع کفش‌های پاشنه دار جدید ۲۰۲۲

کفش پاشنه بلند از مدل کفش‌هایی میباشد که هر دختری آرزو دارد آن را امتحان کند. بسیاری از خانم‌ها در طول زندگی خود شوق این را دارند که کفش پاشنه بلند بپوشند. کفش‌های پاشنه بلند طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. به خصوص در مراسم عروسی بیشتر خانم‌ها از این کفش‌ها استفاده میکنند.

استفاده زیاد از کفش های پاشنه بلند، خطرات زیادی دارد مثل کمردرد، زانو درد و… . اگر می‌خواهید از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید مراقب باشید که مدت زیادی آن را نپوشید و همیشه سعی کنید در مراسم های خاص بپوشید. اگر همه جا آن را بپوشید صدمات شدیدی را به شما وارد میکند. به جای کفش های پاشنه دار می‌توانید از کفش های لژدار هم استقاده کنید. آسیبی که کفش های لژدار به کمر شما وارد میکند خیلی کمتر از کفش های پاشنه بلند میباشد.

اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند دارید، بهتر است به نکاتی که در ادامه بیان میکنیم توجه کنید.

قبل از خرید کفش مجلسی به این نکات توجه کنید:

  •  دقت کنید که پاشنه کفش نسبت به پای شما متناسب باشد. برخی افراد فکر میکنند هرچه پاشنه کفشی بلند تر باشد شیک‌ و باکلاس است. در صورتی که این باور کاملا اشتباه است. هرچه پاشنه کفشی بزرگ تر باشد تعادل بیشتری می‌خواهد پس زمانی که می‌خواهید کفشی را بخرید حتما سایز پای خود را بدانید و پاشنه متناسب خودتان را خریداری کنید.
  •  راحت بودن خودتان را در اولویت قرار دهید. بعضی افراد کفشی را میپوشند که دیگران دوست دارند. این کار اشتباهی است. شما ممکن است در جایی دعوت شوید و مجبور شوید مدت زیادی آن کفش را بپوشید. اگر در کفش خود احساس راحتی نکنید نمی‌توانید از آن مهمانی لذت ببرید. پس اگر کفشی را که میپوشید راحت نیستید مجبور نیستید آن را بخرید. کفشی را بخرید که در آن احساس خوبی داشته باشید.
  •   قبل از خرید کفش حتما آن را بپوشید و اگر بدنه و کناره کفش شما به طرف بیرون باز بشه، به این معنی است که کفش مناسبی را انتخاب نکردید.
  •  سایز کفش های پاشنه بلند متفاوت میباشد. بنابراین حتما هنگام خرید دقت کنید تا بعدها از انتخاب خود پشیمان نشوید.
  •  قبل از خرید، کمی با کفش راه بروید. بعضی کفش ها ممکن است در حالت نشسته راحت به نظر برسند اما هنگام راه رفتن خوب نباشد. بنابراین برای پولی که هزینه میکنید وقت بگذارید و بهترین انتخاب را تجربه کنید.
  •  نوع اتصال پاشنه کفش به کفی را بررسی کنید. هنگام خرید دقت کنید که پاشنه کفش به درستی به کفی متصل شده است. اگر این مورد را جدی نگیرید ممکن است هنگام راه رفتن پاشنه کفش از کفی جدا شود و شما را به زمین بیاندازد و اتفاقات بدی را برای شما به وجود آورد.

 

انواع کفش پاشنه بلند:

کفش های پاشنه بلند در انواع و مدل های زیادی در بازار وجود دارند. در ادامه میتوانید نمونه هایی از انواع کفش پاشنه بلند را ببینید.

 

 کفش‌های پاشنه بلند مدل بچه گربه ای Kitten Heels

کفش پاشنه بلند مدل بچه گربه ای

 

 کفش‌های مدل پامپ Pumps

کفش پاشنه بلند مدل پامپ

 

 کفش‌های پاشنه بلند مدل Stilettos

کفش پاشنه بلند

 

 کفش‌های پاشنه بلند با بند دور مچ Ankle Strap Heel

کفش پاشنه بلند با بند دور مچ

 

کفش پاشنه یکسره Wedge Heels

کفش پاشنه بلند با پاشنه یکسره

 

کفش پشت بندی Sling Back Heels

کفش پاشنه بلند پشت بندی

 

کفش لژ دار Platform Heels

کفش پاشنه بلند لژدار

 

صندل‌های پاشنه بلند High Heel Sandals

کفش پاشنه بلند High heels

 

 بوت پاشنه بلند High Heeled Boots

بوت پاشنه بلند

 

نیم‌بوت پاشنه بلند Ankle Booties

نیم بوت پاشنه بلند

 

 کفش رقص Ballroom Dance Shoes

کفش رقص پاشنه بلند

 

کفش‌ مدل Coreset Heels

کفش پاشنه بلند

 

 کفش‌های پاشنه بلند Chunky Heels

کفش پاشنه بلند

 

کفش های پاشنه میخی یا نازک (slim heel)

کفش پاشنه بلند میخی

 

کفش پاشنه بلاک (Block Heel)

کفش پاشنه بلند بلاک

کلام آخر:

کفش های پاشنه بلند انواع مختلفی دارند که در هنگام خرید باید نکاتی را بدانید که در این مقاله آن‌ها را ذکر کردیم. اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند را دارید پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها بخوانید تا نسبت به انتخاب خود راضی باشید.

 

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن