چی بپوشیم ؟!

کیف دوشی زنانه | چه کیفی برای اندام ما مناسب است

کیف دوشی زنانه یکی از کیف هایی است که در بین خانم‌ها کاربرد زیادی دارد. کیف های دوشی کمک میکند تا ظاهری شیک و خاص داشته باشید علاوه براین کمک میکند تا خانم‌ها وسایل مهم خود را داخل کیف بگذارند و همراه خودشان حمل کنند. این کیف ها را به شیوه های گوناگونی استفاده میکنند. برخی زنان بند کیف را به صورت مورب روی دوش خود قرار میدهند و دستان خود را صرف نگه داشتن کیف نمیکنند. یکی از دلایل مهمی که این کیف ها مورد پسند بیشتر خانم‌ها قرار گرفته، بند کیف میباشد زیرا میتوانند اندازه آن را تغییر دهند و متناسب با استایل خود تنظیم کنند. تنوعی که در بند این کیف ها وجود دارد، باعث ایجاد طرح های مختلفی شده است.

همه افراد اندام مشابهی ندارند و برای اینکه انتخاب مناسبی داشته باشند، باید نسبت به اندام خود شناخت داشته باشند و کیفی را استفاده کنند که به زیبایی اندامشان کمک کند. در ادامه خواهیم گفت که چگونه میتوانید شکل اندام خود را تشخیص دهید و چه کیفی را انتخاب کنید. پس تا انتها همراه ما باشید.

اگر میخواهید مدل هایی از کیف مجلسی دخترانه را ببینید، کلیک کنید.

کیف دوشی زنانه مناسب برای هر اندام:

۱- کیف دوشی زنانه برای اندام گلابی شکل:

خانم‌هایی که پایین تنه بزرگ تری نسبت به بالا تنه خود دارند را، معمولا به اندام گلابی شکل میشناسند. این افراد باید از کیف هایی استفاده کنند که توجه را به سمت بالاتنه خود جذب کنند. این دسته افراد معمولا از کیف هایی استفاده می‌کنند که بند کوتاه و رنگ شادی دارند.

کیف دوشی زنانه

اگر از کیف هایی که بند بلندی دارند استفاده کنید به طوری که کیف روی لگن قرار بگیرد، پایین تنه را بزرگ‌تر نشان میدهد. بنابراین سعی کنید کیفی که استفاده میکنید بند کوتاهی داشته باشد به طوری که کیف در زیر آرنج دستتان قرار بگیرد.

کیف دوشی زنانه

۲- کیف دوشی زنانه برای اندام سیبی شکل:

اگر جزو کسانی هستید که بالاتنه بزرگ و شانه های پهنی دارید، دارای اندام سیبی شکل هستید. باید کیفی را انتخاب کنید که بالاتنه شما را پوشش دهد. بنابراین پیشنهاد میکنم از کیف های دوشی پستچی استفاده کنید. این کیف ها میتواند قسمت شانه شما را بپوشاند و به زیبایی اندام شما کمک کند.

کیف دوشی زنانه

اگر کیفی که استفاده میکنید کوتاه باشد باعث میشود بالاتنه شما بزرگ تر به نظر برسد. بنابراین باعث میشود شما را بزرگ تر از چیزی که هستید نشان دهد. برای این اندام توصیه میکنم از کیف هایی استفاده کنید که بند بلندی دارند تا توجه‌ها را به قسمت پایین تنه مجذوب کند.

 

۳- کیف دوشی زنانه برای اندام های ورزشکاری:

اگر اندامی با حالت زاویه دار و برش خورده دارید دارای اندامی ورزشکاری هستید. این خانم‌ها چون اندامشان زاویه دار است نباید از کیف های زاویه دار(هندسی شکل مثل مستطیل، مربع و هر شکلی که دارای زاویه های تند هستند) استفاده کنند. استفاده از کیف های هندسی برای بانوان ورزشکار، باعث میشود خشک به نظر برسید.

معمولا برای خانم‌هایی که اندام ورزشکاری دارند، کیف هایی که به شکل گرد یا بیضی هستند را توصیه میکنم. این کیف ها دارای انواع مختلفی هستند که هرکس با توجه به سلیقه خود میتواند انتخاب کند.

 

۴- کیف دوشی زنانه برای اندام درشت و سایز بزرگ:

اگر درشت اندام هستید و سایز بزرگی دارید پیشنهاد میکنم سمت کیف های کوچک دستی نروید. افرادی که در این دسته قرار میگیرند، کیف هایی که بزرگ و طرح درشتی دارند ظاهرشان را زیباتر جلوه میدهد.

کیف دوشی زنانه

کیف دوشی زنانه

کیف دوشی زنانه

 

 

۵- کیف دوشی زنانه برای اندام های لاغر:

خانم‌هایی که اندامی لاغر دارند باید کیف‌هایی را انتخاب کنند که اندامشان را چاق و پر نشان دهد. کیف‌هایی که تزئینات زیادی در آن بکار رفته باشد، کمک زیادی به پوشاندن اندام لاغر آن‌ها می‌کند. بنابراین اگر لاغر هستید نگران نباشید. با انتخابی درست می‌توانید لاغری خود را پوشش دهید.

کیف دوشی زنانه

کیف دوشی زنانه

کیف دوشی زنانه

 

۶- کیف دوشی زنانه برای افراد بلند قد:

اگر قدتان بلند است و به دنبال کیفی هستید که استایل شما را زیباتر جلوه دهد، به سراغ کیف‌هایی بروید که بزرگ هستند و رنگ روشنی دارند.

 

نتیجه گیری:

کیف دوشی زنانه بسیار مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته است. این کیف‌ها در انواع مختلفی هستند که هر کدام برای اندام خاصی در نظر گرفته شده است. در این مقاله سعی کردیم شما را با اندام های مختلف افراد آشنا کنیم و بگوییم چه کیفی برای اندام شما مناسب‌تر میباشد. از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودیم ممنونم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن