چی بپوشیم ؟!

مدل مانتو اسپرت

دختران جوان یکی از طرفداران پر و پا قرص مدل مانتو اسپرت هستند و همین امر موجب شده به یکی از پرطرفدارترین مانتوها محسوب شود. از آن جایی که مانتو یکی از پوشش های اصلی برای خانم های ایرانی در بیرون از منزل است؛ انتخاب طرح و رنگ مناسب آن تاثیری زیادی روی جذابیت آن ها دارند. در این میان مدل مانتو اسپرت کوتاه، بلند، دخترانه نوجوان، دانشجویی کوتاه، جلو باز و ۲۰۲۱ از مدل های پرفروش مانتو است. این مدل در مقابل مدل مانتو مجلسی است.

این مدل مناسب برای دختران جوان است که به راحتی برای انجام کارهای روزمره یا انجام فعالیت های اجتماعی می توانند از آن استفاده کنند. در ادامه این مقاله از مزون آنلاین دریمیس به بررسی انواع جدیدترین مانتوی اسپرت شیک می پردازیم.

انواع مدل مانتو اسپرت جدید ۱۴۰۰

در اکثر نقاط دنیا از واژه sport برای فعالیت های ورزشی استفاده می کنند. اما در فرهنگ ایرانیان به جز حوزه ورزشی به پوشاکی اطلاق می شود که در نهایت ساده و راحت بودن، زیبایی ظاهری فوق العاده ای دارد. از این رو مدل مانتو اسپرت دخترانه جدید مناسب برای پوشیدن در انواع محیط ها است.

مانتوهای اسپرت دارای دوختی ساده و طراحی شیک بهترین انتخاب برای پوشیدن در فضاهای مانند دانشگاه ها، دورهمی ها و انجام کارهای روزانه برای بیرون از منز ل است. در طراحی این مدل می توان به داشتن زیپ یا دکمه در جلو، عرض مناسب لباس و آستین های بلند و شاده اشاره کرد.

از آن جایی که از این مدل مانتو جدید زنانه ساده برای کاربرد های روزانه استفاده می شود وجود جیب در آن کاملا الزامی است. این مانتو در جنس های مختلف دوخته می شود؛ از این رو می توان از این لباس در فصل های بهار و پاییز که هوا نه سرد و نه گرم است استفاده کرد. این جنسها عبارتند از :

  • جین
  • تریکو
  • ویسکوز
  • کتان پیج

مدل مانتو اسپرت جدید

مدل مانتو اسپرت 2021

مدل مانتو اسپرت 1400

مدل مانتو اسپرت بلند

مدل مانتو اسپرت کوتاه

مدل مانتو اسپرت دانشجویی

مدل مانتو اسپرت دخترانه

مدل مانتو اسپرت تابستانی

مدل مانتو اسپرت جلو بسته

مدل مانتو اسپرت دانشجویی

شما برای پوشیدن مانتو در دانشگاه باید لباسی را انتخاب کنید که مناسب با محیط و قوانین دانشگاه باشد. در این میان مانتوی اسپرت یکی از مناسب ترین لباس ها است که می توانید آن را با مقنعه و شلوارهای جین راسته و اسکینی ست کنید. مدل مانتو اسپرت دانشجویی کوتاه بازار فروش خوبی را دارد.

از آن جایی که شما ملزم به پوشیدن مقنعه مشکی و سرمه ای هستید می توانید با پوشیدن رنگ های سورمه ای، خردلی و رنگ های طیف های آبی استایل شیکی را برای خود بسازید.

مدل مانتو اسپرت جلو باز

مانتوهای جلو باز یکی از لباس های محبوب بین ایرانیان است که امروزه بازار خوبی دارند. این مدل در انواع مدل مانتو مجلسی یا کژوال طراحی و دوخته می شود.

این مانتوهای ساده دارای طراحی آستین های متفاوت و خاص است که موجب جذابیت بیشتر لباس می شود. می توانید برای داشتن استایلی خاص مدل مانتو دخترانه جلو باز را با انواع شلوارهای جین گشاد، راسته، مام استایل و اسکینی ست کنید.

مدل مانتو جلو بسته اسپرت

این مدل دارای دکمه یا زیپ در جلو مانتو است. معمولا جنس آن از پارچه های طبیعی است که شما به راحتی می توانید از آن در چهار فصل سال استفاده کنید. شما در مدل های جلو بسته نیز مانند مدل های جلو باز می توانید احساس راحتی و آسایش داشته باشید.

آستین های کلوش یا کیمونویی زیبایی خاصی به این سبک مانتو می دهد. بعضی از انواع آن هم دارای مدل های با ایده های جدید مانند مانتوی پشت بلند هستند. مدل مانتو اسپرت جدید و پشت بلند مناسب افراد قد کوتاه است تا طول پاها به خوبی نمایش داده شود. پوشیدن شلوار هم رنگ با رنگ مانتو شما را بلند تر نشان می دهد پس این کار شیوه ای مناسب برای خانم های قد کوتاه است.

مانتوی اسپرت چهارخونه

اصل سادگی در مانتوهای اسپرت به معنای ساده بودن پارچه های آن نیست و منظور سادگی در طراحی لباس است.

افراد کوتاه قد که به دنبال مانتوی مناسب و راحت برای انجام کارهای روزانه خود هستند می توانند از مانتوهای چهارخونه های ریز و درشت یا راه راه های عمودی و افقی استفاده کنند.

مدل مانتوی جین اسپرت

دوختن و طراحی مانتوهای با پارچه های جین بسیار رایج و محبوب است. این مدل نیز دارای طراحی های ساد است که به صورت مدل مانتو جدید دخترانه جلو باز و جلو بسته در بازار موجود هستند. مدل جلو باز آن را می توان با یک تیشرت طرح دار و مدل جلو بسته را می توان با یک روسری رنگی شیک ست کرد و استایل خاصی را ایجاد کرد. رنگ خنثی آن موجب افزایش قوه خلاقیت و استفاده از این لباس برای سالیان متوالی به صورت های مختلف است.

برای دیدن مدل های بیشتر اینجا کلیک کنید.

مدل مانتوی ورزشی

قبلا گفته شد که واژه اسپرت در حوزه ورزشی کاربرد دارد. بنابراین مانتوهای ورزشی بدون شک از این دسته محسوب می شوند. جنس این لباس ورزشی لطیف و با زیپی در جلو بسته می شود.

این مدل با داشتن ظاهر فیتی برای ورزش های بیرون از سالن مانند کوهنوردی و پیاده روی مناسب است. برای دوخت آن از پارچه های تیره مانند سرمه ای و مشکی استفاده می کنند که مدل مانتو اسپرت ۱۴۰۰ مشکی از این نوع محسوب می شود. بهتر است برای جلوگیری از شلوغ بودن استایل تان کفش ورزشی خود را با رنگ مانتو ست کنید.

مانتوی اسپرت اورسایز

همانطور که اسم این لباس مشخص است این مانتو گشاد است که شاید اینطور به نظر برسد که شما لباس شخص دیگری را پوشیده اید. مانتوی اُورسایز را با جین های مام استایل و کفش های پاستیلی رنگ بپوشید. از آن می توانید برای کارهای روزانه و انجام کارهای دانشگاه استفاده کنید.

مدل مانتو اسپرت بلند

مانتو یکی از اصلی ترین پوشاک برای خانم ها است که نقش مستقیمی در نمایش زیبای استایل شما دارد.اگر شما قد بلندی داردی باید از مدل مانتو جدید بلند اسپرت استفاده کنید. این مدل کشیدگی پاها را کمتر نشان می دهد.

پوشیدن کمربند روی مانتو خیلی وقت است که از دنیای مد و فشن حذف شده است. اما شما می توانید با بشتن کمربندهای شیک، سادگی مانتوی اسپرت را کم تر کنید.

مدل مانتو اسپرت کوتاه

امروزه مدل مانتو جدید کوتاه بین خانم های جوان بسیار پرطرفدار است. باید نمونه های کوتاه را با توجه به قدتان انتخاب کنید تا تن خور زیبایی را داشته باشد. این نمونه از مدل مانتو دخترانه نوجوان است که مناسب افراد قد کوتاه است.

مقاله پیشنهادی: مدل مانتو اسپرت تابستانی

مدل مانتو اسپرت دخترانه

این نوع یکی از پرطرفدارترین مدل مانتو دخترانه است که دختران جوان به دلیل سادگی آن از طرفداران پر و پا قرص آن هستند. شما باید با توجه به اندام و قد خود اقدام به خرید مانتو کنید به عنوان مثال اگر می خواهید بلندتر از قدتان به نظر برسید بهتر است از مانتوهای استفاده کنید که از بالا به پایین تک رنگ باشند و باتوجه به هماهنگی و یکنواختی که ایجاد می کنند قدتان را بلندتر نشان میدهد.

در مقابل اگر قصد دارید که کواه تر به نظر برسید، باید از نوعی کنتراست رنگی برای بخش بندی بدن به دو قسمت استفاده کنید. مثلا مانتوهای کمربنددار به دلیل ایجاد خطای دید موجب دو قسمت نشان دادن اندام و قد شما می شود.

در این مقاله شما را با مدل مانتو اسپرت دانشجویی کوتاه، دخترانه، بلند، جلو باز، تابستانی و ۱۴۰۰ آشنا شدید. حال برای خرید مانتو در هر نوع و سبکی می توانید به مزون آنلاین دریمیس به عنوان “مرجع مزون های آنلاین مراجعه کرده و از مزایای خرید اینترنتی آن نهاین لذت را ببرید.

بسیار خوشحالیم که تا انتهای مقاله “مدل مانتو اسپرت” با ما همراه شدید؛ لطفا اگر نظر یا تجربه ای نسبت به این مدل دارید با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: Pinterest

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن